Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elutasít vagy sem? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasít vagy sem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Az egyik fiú barátommal akivel jóba vagyok ,holnap találkozni fogunk de az az igazság ,hogy nekem nagyon bejön és elterveztem ,hogy megcsókolom :) Attól félek ,hogy elutasít , az elutasításnak milyen formái vannak? És nekem ez lenne az első csókom :( Picit félek , hogy kell csinálni ? A fiú már csókolózott :) Előre is köszi a normális válaszokat.

2012. okt. 27. 21:35
 1/8 eperke77 válasza:
hát pl eltol magától vagy távolodik de elöször fogd meg a kezét és ha megengedi ak simán megcsokolhatod
2012. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonymus12 ***** válasza:
1 fiú általában nem utasítja a csókot sztem:) valld be neki, csak bátran!!
2012. okt. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi nektek ..amúgy tudja ..és mondta hogy én is szépcsaj vagyok meg tetszek neki de neki sok a korkülömbség ami igazából 2 év :(
2012. okt. 27. 22:00
 4/8 anonim válasza:
Szerintem nem fog elutasítani... Ha mégis akkor bizonyítsd be neki hogy fejlettebb vagy mint amennyi éves vagy...
2012. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kösziiiiiiii szépen :D ..sikerült és ő csókolt meg :x
2012. okt. 29. 19:50
 6/8 anonymus12 ***** válasza:
grat am hány éves is vagy?ha itt nem akarod jöhet priviben is):))
2012. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? :) grat! léci írd meg :$
2012. nov. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
grat télleg hány éves vagy ? privátban is jöhet :)
2012. dec. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!