Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Imádom a fiatal tini lányokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imádom a fiatal tini lányokat huszonéves létemre, miért kell ezért lepedofilozni?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 16:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Ez nem baj szerintem :)

de mondjuk 14+ legyen :D

2012. okt. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
szia fiatal tinilány vagyok és bukom az idősebbekre és bőven 14 plusszos vagyok:D kor?:) kép?:)
2012. okt. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
jaja 14 fölött a lányok már felnőtt nőnek néznek ki de jogilag még gyerekek...szóval én a helyedben a saját korcsoportomban maradnék.
2012. okt. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A.Romanov ***** válasza:
20 éves létemre én is vonzódom hozzájuk, alap hogy 14+ legyen :)
2012. okt. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%
Pedig minél fiatalab anál szeb 14 től legeális ha a csaj is bene van másal ne foglalkoz mindenki vonzódik hozájuk csak sokan elitélik sajnos .
2012. okt. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
A friss hús, sosem jön rosszul!
2012. okt. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Mert ez egy nem egészen normális dolog. Csak a testük tetszik, nem a személyiségük, mivel az még nem kiforrott, ráadásul gyerekes is. Nincs ebben semmi rossz, ha egy vele egykorúval van, de egy huszon éves mit kezd egy gyerekkel azon kívül, hogy megd/gja? Mert hogy beszélgetni vele, és értelmes programokat szervezni nem lehet, az is biztos. 10 év korkülönbség még nem gond, de csak akkor ha mindkét fél húszon felül van.
2012. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel nincs semmi baj. 16L
2012. okt. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%

ma 16:34

Tizenhat éves kortól lehet csak benne, úgyhogy a tizennégyet még a bíróság is elítéli. Remélem téged is.

2012. okt. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Ha a kb. 12 év feletti, serdülő lányok tetszenek, az nem pedofília, hanem ephebofília. A pedofil konkrétan a kisgyerekeket szereti.

A másik az, hogy ha nem akarod, hogy megszóljanak, akkor ne híreszteld.

2012. okt. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!