Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok Szita Bencét...

Ti mit gondoltok Szita Bencét körülölelő fél országos gyászhullámról?!

Figyelt kérdés
Engem személy szerint irtóra zavar, hogy egy ismeretlen srácot gyászolnak, azt sem tudják ki az, de részvétüket nyilvánítják, a média havonta egy ilyen embert felfúj, és mindenki gyászolja, a többi embert, gyereket akit megöltek meg le se szarják...
2012. nov. 6. 19:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
72%
sajnálom, de ennyi.
2012. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Bocs, de szerintem ez a kérdés trollkodás :D Engem se nagyon ráz meg úgy igazából, történnek szörnyűbb dolgok is a világban, meg amúgy sem vagyok az a típus, aki annyira magára veszi a híreket, de azért egy ilyen kérdést ilyen pofátlan módon kiírni... hát nem tudom, szerintem csak provokáció.
2012. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem azért, mert a Facebookon keresték, nagyon sok embert megmozgattak, még egy 100 fős kutatást is szerveztek, aztán kiderült milyen borzalom érte szegény gyereket. Igazából én nem nagyon teszek ki ilyen képeket, meg nem sajnálkoztam írásban, hiszen nem ismerem, de ettől függetlenül sajnálom szegényt, meg szegény apját.
2012. nov. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
82%

Aha..

Picit tényleg idegesítő a média már..

De szegény gyereket iszonyatosan sajnálom

Az a rohadt nő remélem kap egy szép életfogytiglant....

2012. nov. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Azért elég szörnyű, hogy úgy gyilkolták meg hogy még a nevelő apa sem nézhette meg. Szerintem jó, hogy felhívják a figyelmet, hogy jobban kell a gyerekekre vigyázni mert még egy nő is tud ilyen szörnyűséget elintézni.
2012. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
50%

Azt gondolom, hogy semmivel nem kulombek azok a sutyerakok (pl. Te) akik itt gyk-n irkaljak ki magukbol, hogy milyen melyen felhaborito, hogy ennyi (alszent v sem mind1) ember gyaszolja szegeny kis sracot a tetu fbukon. Eszre sem veszitek, hogy ugyan azt csinaljatok mint amit a tobbiek fb-n.

Hagyjatok mar csori gyereket vegre BEKEBEN NYUGODNI!!!

2012. nov. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
26%

mért kell lepontozni?

Mi nem tetszik???

2012. nov. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
76%
A gyász a család magánügye, de minden érző ember megrendül egy ilyen hír hallatán. Részvétet kifejezni valakinek a halála miatt (aki egy ilyen szörnyű tragédia okán lett "közismert")normális emberi gesztus. A média pedig mindent felfúj amire harap a nép. Mindig így volt, és így lesz. Ha unod, ne olvasd!
2012. nov. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
80%

19:47

Mi lehet meg szörnyübb dolog ettöl?Egy artatlan 11 eves gyereket agyonverni,aki meg vedekezni sem tud?Ez nem natur katasztrofa,hogy hat megtörtent.Ilyen kijelentesek,gondolom neked meg nincs gyereked.

2012. nov. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
79%
sajnálom a gyereket,de azért már a média leállahatna a cikkezésről
2012. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!