Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Az USA-ban az időzónák miatt,...

Az USA-ban az időzónák miatt, hogy mennek az országos műsorok?

Figyelt kérdés
mármint akkor NY-ban órákkal előbb megy le ugyanaz a műsor, mint LA-ben? És akkor kihez alkalmazkodnak? Mondjuk választási műsor, vagy sport vagy ilyesmi, ami főműsoridőt kíván annál az egyik parton még csak délután van, nem?
2012. nov. 5. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Az olyan adóknál, amik több időzónában is foghatóak, mindig oda van írva, hogy pl. 7pm, a középidő szerint. És igen, akkor ez lehet valaki 6-kor, vagy máshol 8-kor is.

Akkora különbség nincs, hogy valahol még csak délután legyen: NY és LA között három óra különbség van.

2012. nov. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Olyan sok óra nem telik el, csak 2-3.


Van egy késleltetési módszer. Keleti parton leadják élőben este, majd amikor a nyugati parton is este lesz, leadják felvételről.


Ha tévéműsor a téma: az egyik amerikai sorozatnak volt egy élő adása, amit New York-ban vettek fel. Este eljátszották a közönségnek, majd két óra múlva eljátszották még egyszer a nyugati közönségnek.

2012. nov. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
31%
USA,USA,USA... mintha Oroszország, Kanada, Kína vagy épp Ausztrália nem is létezne. Megsúgom, ott is vannak tévécsatornák.
2012. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

És ez most hogy jön ide, kedves utolsó!?

Persze, hogy vannak TV csatornák, meg Kínában, Japánban is, és még úgy pármillió helyen a Földön...

De a Kérdező kérdése USÁra vonatkozott, szóval nem értem, miért olyan felháborító számodra, hogy arra válaszol valaki... :s

2012. nov. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom, hogy ez az amerikai-imádat sok embert igencsak irritál.
2012. nov. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésnek mondjuk köze sincs az amerikai-imádathoz, ez egy sima érdeklődés volt szerintem. De ti biztos tudjátok...


Mellesleg én imádom USÁt, és szeretnék ott élni, de azért remélem, hogy van jogom eldönteni magamnak, hogy mit szeretek és mit nem!?

2012. nov. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

semmi köze nem volt az amerika imádathoz, ettől még én is kedvelem, harmadik legkedvesebb nemzetem és én is szívesen élnék ott, de nem ez volt a kérdés, az egy másik kérdés lenne, hogy kinek mi baja, hogy másnak mi tetszik vagy sem, Kínát is kedvelem, az oroszokat meg nem és az orosz tévéműsorok nem is hiszem, hogy valakit is érdekelnek az oroszokon kívűl, meg ők is az amerikai tévéműsorokat nézik gondolom, ahogy mindenki



de pl. mindenféle fogadásoknál, szerencsejátéknál ez kijátszható lenne, ha nem figyelnek egyszer, de már van internet, nyilván nem általános, de százezerből egyszer előfordulhat ilyen gikszer szerintem

2012. nov. 5. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!