Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is érzi azt otthon, hogy...

Más is érzi azt otthon, hogy nem teljesen szabad a szülei miatt? Lent.

Figyelt kérdés

Anyukám állandóan hívogat a mobilomon, hogy hol vagyok, mikor megyek haza. Mindig tudja, hogy hol vagyok, még is hívogat, hogy végeztem e már, és hogy jövök e haza.

Alig tudok elmenni hétvégente úgy, hogy nyugodt vagyok, mert mindig csak hívogat. Nem tud leszállni rólam. Hétvégente korán reggel szoktam kimenni egy ismerősömhöz akinek lovai vannak, ott szoktam segédkezni és pihengetni. Az oda vissza út csak két óra. Hogyha két óránál többet töltök el ott, már rögtön hív, hogy már késő van és hogy ideje lenne haza menni.


Korábban mindig az volt a baja, hogy mindig csak itthon ülök, sosem csinálok semmit, csak gépezek.

17 éves vagyok, van még két és fél évem gimnáziumban, de nem tudom, hogy kibírom e.


2012. nov. 6. 21:18
 1/3 anonim válasza:

Próbáld meg vele megbeszélni, hogy inkább te hívod őt, és azt mindig tartsd is be. Vagy megbeszélhetitek, hogy sms-t írsz... Akkor látni fogja egy idő után, hogy megbízhat benned és talán nem fog annyira aggódni. Elmondhatod neki azt is, hogy néha kellemetlen tud lenni a barátaid előtt, ha folyton ellenőrizget.

Amúgy nem csoda ha aggódik, elég csak megnyitni egy hírportált sajnos....

2012. nov. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Barátomnál detto ugyanez a helyzet, csak ő 21 éves.

Akárhova megy tudatnia kell mikor, kivel, hol, miért , mettől meddig.

Anyukád egyedül nevel? lehet unatkozik.

2012. nov. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem nevel egyedül, apukámmal (és nővéremmel élek).

Unatkozni lehet, hogy unatkozik, az nem kizárt.

2012. nov. 7. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!