Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mi a szakmátok, végzett...

Doryka1234 kérdése:

Nektek mi a szakmátok, végzettségetek és hogyan boldogultok vele? Úgy ahogy szeretnétek?

Figyelt kérdés
Szerintetek mik a legjobban menő szakmák, ti jól választottatok? Annyit kerestek, amennyire számítottatok?

2012. nov. 8. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Műszerész technikus. Sajnos ez már jó ideje semmit nem ér, minimum mérnöknek kellene lennem, anélkül gyártószalag mellé jó csak.
2012. nov. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én szociális munkás vagyok. Ez tudtommal nem "menő" szakma, de én ezt szeretem csinálni :) Az más kérdés, hogy nem bánnám, ha jobban megfizetnének, de nem sokára megpróbálom külföldön, ugyanúgy a szakmában, ott azért a fizetés is korrekt.
2012. nov. 8. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Festő vagyok.

Nem keresek sokat, most meg nincs is munka mert hideg időben senki se akar festetni. Úgy lenne reális hogy tavasszal,nyáron megkeresnék annyi pénzt hogy ősz végén és télen ne legyenek anyagi gondjaim ha nem lesz munka.

Ez csak akkor működne ha vállalkozó lennék mert így kb-3szor annyit keresnék mint alkalmazottként. Többet is dolgoznék az igaz mert a vállalkozó akkor dolgozik amikor csak lehet.

2012. nov. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kukás vagyok. Fizetésem bruttó 122 e Ft. Tudtommal felsőfokú szemétszállító végzettségemmel külföldön ennek akár a 10szeresét is meg lehet keresni. Csak hát az a nyelvtudás. Elégedett vagyok egyébként a munkámmal, generációk óta érdekelt benne a családom. Csak a cigi árát ne vinnék feljebb és feljebb.:( Egyébként ajánlom mindenkinek ebbe az irányba a továbbtanulást, szemétszállításra mindig szükség lesz, biztos munkahely a lakóhelyed környékén, versenyképes kereslet.
2012. nov. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!