Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mivel tereljem el a gondolatai...

Mivel tereljem el a gondolataimat?

Figyelt kérdés

Ma rossz hírt kaptam a kórházban. Bár úgy nézett ki, megtalálták egy korábbi már egy éve húzódó betegségem kiváltó okát és végre eltávolították, még mindig rosszak a laboreredményeim.

Érzem, hogy olyan lehetetlen vagyok, bunkóskodom mindenkivel, meg semmivel sem tudom lekötni magam. Arra számítottam, hogy végre rendben lesz minden. Ráadásul az orvosok is lekezelők voltak.

23N


2012. nov. 8. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
A korhazban is bunkoskodttal?
2012. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem. csak tűrtem, hogy lekezeljenek.
2012. nov. 8. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
arra gondoltam, hogy ha ott is bunkoskodtal akkor mit vartal?
2012. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nézzél sok vigjátékot:) Vagy nézd meg a Titok cimű filmet :)
2012. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én 3 dolgot tudok ajánlani:

1, Keress valami olyan dolgot amit szeretsz. Amiben mindig is örömödet lelted, és foglalkozz azzal, legyen ez egy nyugtató séta, egy mozi, egy film, egy hely, ahol nagyon jó volt, vagy bármi ami örömet okoz, ami feldob.

2, Beszéld meg valakivel ezt az egészet őszintén nyugodtan. Olyan emberrel aki megért, és meghallgat, még akkor is ha közben indulatos és mérges leszel. Sokat számít ha ki tudjuk mondani a problémáinkat.

3, Csinálj valami olyat ami felráz, amitől felpörög az adrenalin, avagy egyszerűen ami után büszke leszel magadra. Például próbálj ki egy extrém sportot, vagy tégy meg olyan dolgot amit eddig nem mertél. Próbálj ki új dolgokat, vezesd le az energiád.

+1. Ha megteheted, menj el egy lovardába. Nincs megnyugtatóbb és jobb hallgatóság egy lónál. Mellettük a világ is teljesen más.

... 1 tipp... Mosolyogj! :)

2012. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!