Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek a csíkszeredai emberek?

Milyenek a csíkszeredai emberek?

Figyelt kérdés
Valaki ismer közelebbről csíkszeredai embert? Az érdekelne, milyenek ők általában? Milyen az életfelfogásuk? Mennyire modern vagy mennyire régimódi emberek? Földhöz ragadtak vagy hajlandóak a változtatásra? Köszönöm előre is a tapasztalatokat!
2012. nov. 9. 03:13
 1/4 anonim válasza:
Én csíki vagyok, csak 13 éves, de remélem segítségedre lehetek. Nagyon sokat tudnék mondani, de nem tudom hogy hol kezdjem. Egyszerübb lenne ha írnál priviben kérdéseket, és én az egészre válaszokok :)
2012. nov. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez olyan kerdes mintha egy falurol kerdeznel hogy, haladnak-e a modern vilaggal vagy inkabb a foldeken dolgoznak :)

A csiki emberek nem kulombek mint barmely orszagban letezo emberkek, hisz varosrol van szo es folytonos fejlesztesek es fejlodesek vannak folyamatban. Nyitottak es szorgosak, az hogy mennyire regimodi emberek azt egy varosra nem mondhatod, akarmelyik magyar vagy roman varosrol is beszelunk ilyen jelzovel nem lehet illetni.

2012. nov. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kevésbé bolondok, mint a székelyudvarhelyiek, de könnyen megsértődnek és alapvetően borúlátóak.

Szeretik a puliszkát, kivéve azt, amelyik nem.

2013. febr. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
milyenek a csikiak? hat en is az vagyok irto pesszimistak es szerintem idiotabbak mind az udvarhelyiek unom mar...:(
2013. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!