Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ezzel az...

Mit lehet tenni ezzel az őrülttel?

Figyelt kérdés

Agresszív, iszik, veri és megfélemlíti a nőket! Veszélyes! A tavalyi "vőlegényemről" lenne szó. Itt egy link, hogy jobban megértsétek.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

Szóval erről a srácról lenne szó. Tavaly én elszöktem tőle, de azóta más lányok is áldozatul estek neki. Netes társkeresőn ismerkedik, rendes, hűséges, jó fej srácnak adja ki magát, eleinte rendesen is viselkedik, sajnos a kicsit naivabb lányok be is dőlnek neki, mert adja a komoly szándékú, kedves fiatalembert....Sajnos mi is bedőltünk a szép szavainak. Már 3-an vagyunk, akiket bántalmazott. Egészen addig normális, míg el nem jut a kapcsolat az összeköltözésig. Eljegyzést és boldog életet ígér. Majd miután odaköltözünk, napi szinten iszik, amitől agresszív lesz, és megveri az épp aktuális barátnőjét. Megfélemlít, azzal fenyeget, hogy a családunk van veszélyben, ha bárkinek bármit mondunk. Betegesen féltékeny, telefonon napi 10x felhív, nyomoz, nekem anno elvette a telefonom és belenézett a híváslistába meg elolvasta az üzeneteimet... Ha valami nem tetszett, megvert. Jó erőben van (katona), egy nőnek semmi esélye ellene. Sokszor fojtogatott, meg belénk rúgott, engem egyszer le is köpött, tépte a hajam, volt hogy hason rúgott... Elveszi a pénzünket, mert piára, cigire meg számlákra kell neki. Mivel féltünk a veréstől adtunk is neki többször. Látleletem is volt a bántalmazásról, de nem mertem feljelenteni, mert féltem hogy megbosszulja, pedig az tuti, ha valaki feljelentené, repülne a Honvédségtől. Bevallom, én nem mertem őt tavaly feljelenteni pedig megérdemelte volna. Sajnálom hogy más lányok is áldozatul esnek. Segítsetek, mit lehetne csinálni? (Onnan tudok a másik két lányról, akikkel azóta összejött, hogy megkerestek engem a neten, hogy őket is bántotta, megkérdezték, hogy velem is agresszív volt-e...) Ja és a srác persze mindenkinek mindenről hazudik. Lányoknak, még a szüleinek is. A szülők a fele balhéról sem tudnak. Én tavaly elpanaszoltam nekik telefonon az ivást és a bántalmazást, miután elszöktem. Most a másik két lány is ki akar teregetni otthon a szülőknek mert nem tudjuk mit tegyünk, de ez sem megoldás. (Egyetlen anya sem fordul a fia ellen, még ha ő baltásgyilkos, akkor sem...)

Nem tudjuk kihez forduljunk,nem létezik hogy nem lehet megállítani egy ilyen állatot anélkül hogy valakinek baja ne essék... Segítsetek! Hogyan lehetne megállítani? Ki tudna tenni ellene valamit? 27N


2012. nov. 9. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Összefogtok a szüleitekkel és a másik két lánnyal,a látleletekkel meg más bizonyítékokkal feljelentitek,aztán addig szívatjátok,amég végre le nem csukják.Az ilyen megérdemli,kár,hogy nem lehet felakasztani.
2012. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%

Gratulálok nektek!! Már nem azért, de mégis, miért várjátok, ha bármi változni fog, ha tűrtök? Többször megvert? Miért? Miért nem jöttök el már az első után?


Nem meritek feljelenteni? Miért is?? Nem értem.


Hogyan lehetne leállítani? Ha nem jelentitek fel, sehogy. és na haragudj, hogy ezt mondom, de meg is érdemlitek. Aki hagyja ezt, azzal nincs mit tenni...

2012. nov. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves második. Ha egy késsel hadonászna az arcod elött, fel mernéd hívni a szüleidet? Arrol nem is beszélve, hogy mielött megmozdulnál gyomorszájon vágna. Amugy nem vagy százas, ha azt mondod megérdemeljük. Éltél már át halálfélelmet?
2012. nov. 9. 16:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Na, most vettem csak észre, véletlen rossz kategóriába küldtem el a kérdést....basszus.... :(
2012. nov. 9. 16:15
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

NANE (Nők a Nőkért Együtt az Erőszak Ellen) Egyesület

nana.hu

fordulj hozzájuk bizalommal. alul a telefonszám és emailcím.

2012. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

[link]


itt is ők vannak láthatod, hogy elég durva esetekkel foglalkoznak.

2012. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

na de béna vagyok elírtam a webcímet :)

nane.hu

2012. nov. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

A késsel hadonászás, és a verés után gondolom, nem vagyok együtt nullahuszonnégyben, és szépen akár másnap, akár utána el lehet ballagni a rendőrségre. Meg kicuccolni a kéróból.

Hidd el, nagyon is tudom, hogy miről beszélsz, ezért váltam el a férjemtől. Két kisgyerekkel (1 és 4 évesek) költöztem el a verés utáni napon a közös lakásunkból.

Ja, és igen, én is megérdemeltem volna, ha hagyom. Nem hagytam.

és kettes voltam..... Le is lehet pontozni nyugodtan, de 1. attól neked nem lesz jobb, 2. magasról tojok rá :D

2012. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a címet és a telefonszámot, utána nézek....
2012. nov. 10. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!