Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minél többet vagyok fent az...

Minél többet vagyok fent az oldalon, különösképpen a Családi kapcsolatok témakörben, annál jobban kikészülök a nőtársaimtól. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Hihetetlenül elviselhetetlenek az itt lévő nők. Mindenen marakodnak, hisztiznek, összevesznek... Kiakasztóak!

A való életben is ilyenek vagyunk?


24N



2012. nov. 9. 17:46
 1/8 Zsizsik666 ***** válasza:
55%
Nem. a való életben a férfi nem a hisztisebb, nők itt hisztizik ki magukat, mert ha egy kicsit rosszabb hangulatban vannak, akkor már hisztis picsäk, meg hasonló dolgokat vágnak a fejükhöz. Férfiak hisztizhetnek, ráfogják, hogy idegesek. Kiaksztóak!
2012. nov. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Igen!

Ráadásul itt mindenki szabadon kiadhatja a mérgét, az indulatait, a munkahelyen, családban, egyéb helyeken felszedett és visszatartott fusztrációt. Itt úgy adhatja át a másikra, hogy semmi retorziótól nem kell tartania.

Az más kérdés, hogy az a másik, hiába azért jött ide, hogy egy kicsit kiszabaduljon a saját nyomasztó környezetéből, vagy hogy a napi problémájára választ kapjon, sok esetben még stresszesebben távozik, mint ahogy idejött.

Sajnos, sokan vannak úgy, hogy szinte sportot csinálnak abból, hogy mikor, kibe, milyen okkal-indokkal tudnak belekötni, hogyan tudnak nézeteltéréseket szítani, és utána csendben maradva, lapítva, örömmel nézik, olvassák "művüket".

2012. nov. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ja ha lehet írjátok oda a nemeteket, kíváncsi vagyok hogy a válasz mögött milyen nemű illető rejtőzik. :)
2012. nov. 9. 17:58
 4/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, és nő!
2012. nov. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert a való életben arccal kell vállalni a véleményüket! És ezt a legtöbb ember nem teszi meg. Itt viszont kiélik magukat, és olyanért is egymás torkának esnek, amire a való életben talán nem is reagálnának.

Nekem már forog a gyomrom attól, ahogy az emberek a névtelenség mögé bújva kivetkőznek magukból.

2012. nov. 10. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszoló vagyok, kort és nemet elfelejtettem írni! 30/N
2012. nov. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

5-öske nagyon jól írod!

Volt már olyan érzésem, hogy másik oldalon mintha 2-en, 3-an összefogtak volna, és egy bizonyos kérdésre írt válaszomat annyira kiforgattak, hogy szinte sírva mentem le az oldalról. Miközben szinte "hallottam", ahogy a háttérben röhögnek egymás között!

És ez ahogy írod, gyomorforgató. És sajnos nemcsak velem csinálják, találkoztam már olyannal, hogy ugyanezt megteszik másokkal is.

Hiába írjuk, hogy az ilyeneket azért esetleg ki kellene "szűrni", semmi nem történik. Sajnos!

2012. nov. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy milyen igazad van... én is néha elgondolkodom azon, hogy valóban ilyenek lennének e a nők, vagy csak túl sok idióta jár e ide fel? De teljes mértékben igaza van egy korábbi válaszolónak: itt élik ki az agresszivitásuk. Ennyi. Ezek a nők a valóélekben a minta anyák és minta feleségek, akikről egy rossz szót nem hallani. De ők is frusztráltak, nekik is kell, hogy valamin feloldják a feszültséget. Az már más kérdés, hogy gyakran a lehető legkulturálatlanabb viselkedésben teszik ezt, de hát anonim oldalon úgy látszik mindent szabad...
2012. nov. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!