Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a suliban nagy...

Mit gondoltok a suliban nagy dumálás, de életben semmi találkozás típusú emberekről?

Figyelt kérdés
Gimiben és középsuliban találkoztam eddig ilyen emberekkel, jól elbeszélgetek velük, amikor ott vagyok a közelükben akkor jó vagyok nekik, de sulin kívül semmi találkozás, dumálás. Bezzeg ha suliban van valami szünet és én is ott vagyok épp, ha meglát, akkor kb. 1 órát is eldumálunk. Nem értem az ilyen embereket.
2012. nov. 10. 23:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy csomó ilyen barátnőm gimiben,suliban mindig együtt lógtunk,de érettségi után megszakadt a kapcsolat.Azóta szinte nem is tartjuk a kapcsolatot,vagy ha néha felvesszük,az is csak szökőévben egyszer van,ha véletlenül összefutunk.Időtöltésnek jók voltunk egymásnak,meg arra,hogy túléljük a gimit,de amúgy nem voltunk fontosak egymásnak.Amúgy nekem néha hiányoznak.
2012. nov. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is hasonló emberekkel találkoztam, de igyekszem ma már elkerülni az ilyen embereket, mert nem szeretek feleslegesen pazarolni az időmet olyanokra, akik láthatóan csak a felszínes ismerkedést kedvelik.
2012. nov. 11. 14:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom nincs idejük suli után,ami 4-5ig tart olyan emberrel lenni,akivel szinte egész nap együtt vannak.
2014. dec. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!