Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nézik le nagyon sokan...

Miért nézik le nagyon sokan justin bieber-t?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok garantáltan nem langyi :) de azt nemértem hogy őt miért bu.izzák le meg hulyézik pedig szerintem nem annyira normátlan ő most tudom hogy kapok hideg meleg válaszokat de nembánom és amugy az emberek nem is gondolnak arra hogy neki milyen rossz lehet...

2012. nov. 12. 16:20
 1/8 anonim válasza:
52%

szia!

én 15 vagyok és lány,utálom a pop disco stb stb zenét,metalcore-t hallgatok,szóval nem vagyok a fangörlök között.azért nézik le,mert nem tudnak miről témázni,unalmas az életük,irigyek rá,és nem egyformák.Basszus lehet,hogy lányosan néz ki,de attól még nem semmi hogy ilyen fiatalon ekkora sikert ért el..gondoljatok bele kb nagymamám is tudja,ki az..ha megjelenik egy városban,megáll minden,mindenki megőrül.Meg sokan azt hiszik,h menő cikizni.Annyi barom ember van,hogy az fájdalmas,én nem is értem,miért kell mindenkit lefikázni..inkább magukba nézhetnének.semmi rosszat nem tett az a srác..

2012. nov. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Magát az embert nem utálom, annyi pénzért amit kap biztos sokan bevállalnák ezt. Lehet hogy nem bzi, viszont a zenéje enyhén szólva gyenge, a rajongói rendkívül idegesítőek, és bieber is egyszerűen... buta. Én személy szerint enyhén szánalmasnak tartom az emberiségre nézve, hogy egy ilyen ember videója legyen a legnézettebb a youtube-n. Bár annak se látom értelmét, hogy állandóan fikázzák, mert ezzel gyakorlatilag csak növelik a népszerűségét. El kéne már felejteni a francba.
2012. nov. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Rossz lehet??? :D Szerintem meg azoknak a magyar feltörekvő bandáknak rossz, akik nem férnek be a műsorba a Megasz*r, a Hullócsillag születik és az Xfuck-tor miatt :D Biebernek meg semmihez sincs tehetsége, a hangja nulla. Ezért nézik le. :D
2012. nov. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
utolso jol megmondta fuck you bieber .D
2012. nov. 14. 15:23
 5/8 anonim válasza:
Azért,mert lányos hangja van.
2012. nov. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
28%
B*sszátok meg, azért nézzük le mi FÉRFIAK az ilyen kis nyomorult homárokat, mert égeti a férfiak hírnevét ez a kis gyík. Egy csajt nem tudna kielégíteni az a kis langyi.
2012. nov. 20. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
De azért van lányos hangja, mert kiskorától kezdve énekel -_- Mindenkinek ilyen lenne a hangja, ha kiskorától énekelne...
2012. dec. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
fú!utolsó!ez de nagy hülyeség!ha csak nincs valakinek levágva a heréje, kamaszkorban ígyis-úgyis elindul egy mutálás nevű folyamat!bár nála fura hogy nem történt még ilyesmi...
2013. aug. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!