Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan élőbeli ismerőseim,...

Olyan élőbeli ismerőseim, akikkel csak facebookon beszélgettem eddig, élőben miért nem köszönnek?

Figyelt kérdés
Facebookon rájuk írok néha, nem ott ismertem meg őket de valóságban nem beszéltem még velük, és ha mondjuk utcán, buszon, iskolában összetalálkozok velük úgy tesznek mintha nem is ismernének, rám se néznek, tudomásul se vesznek, nem is köszönnek, meg semmit. Miért van ez? Miért néznek levegőnek?
2012. nov. 12. 17:28
 1/1 anonim válasza:

Hallod velem is néha így van.

Nemtudom, hoyg miért van, én néha arra gondolok ha társaságban vannak menőzni szeretnének, hogy én ennek biztos nem köszönök, itt vannak a barátaim.

17/L

2012. nov. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!