Nincsenek ismerőseim?

Figyelt kérdés

Nincsenek ismerőseim, hogy szerezhetnék?

Nem szoktam városba járni.

Nyáron is olyan magányos szoktam lenni....

Facebookom nincs, lehet hülyeségnek tartjátok, de azért nincs mert szégyenlem , hogy mindössze az osztálytársaimat ismerem, nekik meg 400-500-600 ismerősük van , persze tudom, hogy nem ismerik mindet max 200-300 - at , de az is sok.... és pl nekem is lenne facebookom nyáron tudnák velük beszélni, nem érezném úgy hogy egyedül vagyok a világon... vagy látnám, hogy fenn vannak.. stb... nem unnám halálra magam hanem ott el lennék :D

Gondoltam, hogy csinálok és bejelölgetek embereket az iskolából akikkel szoktam néhány szót váltani szünetekbe de hát az is max 20 ember...


2012. jún. 11. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
inkább hívd el őket csavarogni ne a neten keresztül próbálj haverkodni annak semmi értelme nincs, azok csak úgy is ilyen látszat barátságok
2012. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az osztály így fiúk nem még soha nem mentünk el sehova, de ha most nem is nézzük Facebookot akkor is zavar hogy az osztálytársaimon kivűl meg még 3-4 gyereken kivűl senkit nem ismerek más meg ismeri a fél várost...
2012. jún. 11. 22:47
 3/3 A kérdező kommentje:

* az osztályba igy fiuk még soha nem mentünk el sehova

elírtam :D


Összeszámoltam, hogy az osztályba vagyunk 18 an és még 10 embert ismerek ami 28..... ez zavar engem :SSSSS

2012. jún. 11. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!