Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem küldi ki a tanár az...

Miért nem küldi ki a tanár az adott személyt (személyeket) a teremből ha ténylegesen zavarják az órát többszöri felszólítás ellenében is?

Figyelt kérdés
Sokszor tapasztalom ezt hogy mindig csak fenyegetőzik a tanár azzal hogy az illető maradjon csendben vagy ez, vagy az, vagy amaz. Legdurvább esetben csak beír neki egy 1-est és kész, és ő ugyanúgy folytatja tovább a dolgát mert hogy ő úgy gondolja hogy ''kaptam egy 1-est sz*rok bele''.Meg hogy 2-3 ember miatt írjon dolgozatot az egész osztály mert azok nem tudják a szájukat befogni, mi ebben a logika? Mi miért szívjunk amikor nem mi nekünk jár a szánk folyamatosan az óra alatt, miért nem lehet őket kiküldeni mi meg folytatjuk tovább a kis dolgunkat?

2012. nov. 13. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Azért azt a két-három embert, azért el szokták rendezni az "osztálytársak"... Legrosszabb esetben lebrusztolják... Esetleg megmutatják nekik, milyen is az igazi férfi...
2012. nov. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Nekünk valamiért benne volt a házirendben, hogy nem lehet diákot kiküldeni. Biztos azért, hogy ne dohányozzanak a wc-n. De amúgy én is utálom, ha valaki zavarja az órát! :@ :S :S
2012. nov. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát inkább dohányozzanak a WC-ben minthogy zavarják az órát.


De nem a tanárok a hibásak hanem a szülők akik nem képesek megnevelni a gyerekeiket és a tanároktól várják.

2012. nov. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Mert nem jó tanár akkor. Vagyis na... nem szigorú tanár. És igen ezzel nektek tesz rosszat akik figyelnének.


Mi is egyszer csapatban 7-en voltunk. És elkezdtünk szakadni ránk is szólt 3x-ra mikor ránk szólt ki küldött minket. de már nem tudom min de röhögögörcsöt kaptunk és a folyosón szintúgy nem tudtuk befejezni így ki küldtek minket az udvarra. :D


Amúgy ilyenek vannak!El sem merem képzelni a mostani gyerekeket akik középsuliba mennek. Egyre kevesebb az a gyermek akik szeretnének tanulni. Sok elrontott gyerek van rosszul nevelve. :(

2012. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyszer olyan indokot mondott az egyik tanárom még régen hogy azért nem lehet azt megcsinálni hogy kiküldik a tanulót a teremből mert hogy megtudjuk mi az a közösség? Hát nem-tudom szerintem ha mindenki ő miattuk ír csak dolgozatot akkor nekik ez élvezet mert hogy mekkora arcok már hogy ő miattuk iratnak dolgozatot az egész osztállyal és ezért másik alkalommal is megfogják csinálni.
2012. nov. 13. 23:07
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Rendkívül egyszerű oka van. A tanár azért van, az a feladata, hogy a diákot oktassa. Ha különböző helyiségekben vannak, ez kissé nehézkes.

A munkát zavaró diák megfékezésére a tanár személyisége, beállítottsága és képességei függvényében sokféle lehetőség van. Gyors döntéseknél néha a nem megfelelőt választja az ember. De jó tanár soha nem küld ki, mert azzal a saját létét teszi feleslegessé. Ez alól kivétel a speciális nevelő célzat, amikor tudja az ember, hogy annál a konkrét diáknál ez jön be a legjobban.

2012. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"A tanár azért van, az a feladata, hogy a diákot oktassa."


Most már tényleg nem értem: Rózsika azt mondta, hogy a tanár fő feladata a nevelés. Most akkor mi van???

2013. jan. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A normális munkamenetet követni képteleneket speciális iskolába kell tanácsolni és kész.
2013. máj. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
100%

Mert nem küldhetjük ki. Hivatalosan ugyan igen, de mivel az én órámon én felelek érte... nem akar senki több évet ülni egy nem normális magatartású gyerek miatt.

Egy matektanárnő.

2013. máj. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat.
2013. máj. 3. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!