Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Állandóan csesztetnek mit...

Állandóan csesztetnek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az van,hogy már ott tartok,hogy sétálok 2 megállót mert ha nem tenném akkor elkezdenének oltogatni meg basztatni,rugdosni a suliból pár ember.Meg most is késett a busz 10 percet nem volt másol hely ezért hátra mentem de ők is ott voltak meg még 2 srác a buszról és elkezdtek baszogatni meg rugdosni de csak akkor ugatnak ha így bandában nyomják mint a cigányok soloban meg nem ugatnak ha meg netán én akarnám bántani őket akkor szól a tanárnak,apucinak azt kapom az intőt,meg a fenyegetést,hogy k.rva anyád meg utána meg verne.Mit csináljak elegem lett.Ja és ha meg én köpöm be őket akkor a tanár magasról szarik rá azt mondja őt ilyennel ne zaklassam hát elmennek a p.csába most már az egész pedagógia hol a f.szba tart már?Szüleimnek nem szólok mert azok úgy is bemennének és akkor lenne balhé de utána meg ezzel cseszegetnének 100%.(nem cigányok de akár cigánynak is elmennének) a csúnya szavakért elnézést de már a fejemet verem a falba...

2012. nov. 12. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg látják, hogy fel tudnak dühíteni, addig csinálni is fogják. Nem a megfelelő eszközöket használod, hogy leállítsd őket, mert nem az eszed használod. Annak idején lány létemre jártam ugyanebben a cipőben, a problémára pedig mindössze egyetlen valódi megoldás létezett: felnőttünk, és az élet szép lassan teszi a maga igazságait. Megkaptam annak idején (ahogy szerintem te is), hogy nem ők csinálják rosszul a dolgokat, én vagyok a hülye, hogy felveszem, amit mondanak, meg hagyom, hogy felb@sszanak, és tudod, mit? Igazuk volt. Mert ahogy átváltottam abba, hadd csináljanak, amit akarnak, nem szóltam vissza, nem mentem a közelükbe, nem vettem fel, amit mondanak, és látványosan olyan helyzetet idéztem elő, ahol csak a vak nem látta, hogy nekem van igazam (értsd: kórházi látlelet, aminek nyomán az egész banda intőt kapott, bár nem szándékos volt, hanem épp úgy jött össze, hogy papír lett belőle). Egyszer kell betenni nekik annyira, hogy elhallgassanak, de akkor csendben és okosan.
2012. nov. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elöször is ne gyalogolj, hanem szállj fel arra buszra. Ha gyalogolsz azzal elismered hogy veled ezt lehet, sőt, akár még tovább is léphetnek és vége ennek nem lesz.


Ha felszállsz két utad is van, az egyik egyszerü, megállsz a buszsofőr mellett ő megvéd. Ha túl sokszor kell megvédenie akkor meg fogja unni és balhézni fog nem csak a gyerekekkel hanem a szüleikkel is.


Másik utad pedig hogy minél többet megijesztesz abból a brigádból akik piszkálnak. Kettő köztük erősebb mit te, de a többi hat mind gyengébb és csak addig magabiztosak mig az a kettő mellettük van. De ez nem lesz mindig igy.

Nyugodtan mond meg nekik, aki itt most röhögcsél, ebben résztvesz mind-mind külön elkapod, ennek a mókának itt ez az ára úgy vigéckedjenek. Mert nekik ez csak addig mókás mig nekik ebböl nem lehet bajuk.


Felszállsz a buszra, kapsz egy kokit, nagy dolog, ez semmi. De a többiek mind félni fognak tőled és közönség nélkül már a két hangadónak sem lesz olyan mókás téged abalygatni, keresnek majd mást.

2012. nov. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Válts iskolát, ha van rá lehetőséged. Ha maradsz, először is gondolkozz el mit látnak benned amiért így viselkednek. Esetlek túl divatosan öltözködsz, vagy pont az ellentetje, vagy bejössz a csajoknak, vagy túl sok időt töltesz a tanulással. Nem kell meváltoznod, elég ha a látszata megvan. Emelett ha van ember a közvetlen iskolai környezetedben, akiben korlátlanul megbízol, elmondhatod neki ugyanezt, ő talán kialhatna melletted.
2012. nov. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van egy tanár az iskoládban, nem muszály h osztályfônök legyen, akiben meg lehet bízni, akkor beszélhetnél azzal. Ha van barátod, ismerôsöd aki busszal megy, legyél azzal, lehet h úgy már kevésbé lesz merszük piszkálni.
2012. nov. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!