Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit szóltok a következő...

Mit szóltok a következő panelházas esethez?

Figyelt kérdés

Anyukám panelházba költözött, megjegyzem a gyerekeim életében először most voltak panelban. 3 és 5 évesek. Felmentünk hozzá 1 egész órát voltunk ott. Rávettem őket, hogy nem ugrálunk, nem ordítozunk. De mégis csak aktív gyerekek lévén szaladtak, nem durván de mégiscsak nem tudtak megülni egy helyben.

Erre feljött az alsó szomszéd gyerekeimmel nyitottuk ki az ajtót erre elkezdett velünk üvöltözni és anyázni. Mert ő az előző lakó miatt sem tudott pihenni és most miattunk se. Ő nem tudta mi lakók vagyunk e vagy sem. Én csak néztem kikerekedett szemekkel. 6 óra volt egyébként.

Én egy nyugodt konfliktuskerülő ember vagyok, de már gyomoridegem van amikor felmegyünk havi egyszer.Ezt érzik a gyerekeim is. Már nem is vágynak mamához. De én is csupa stressz vagyok, ezt ne csináljátok, azt ne csináljátok!! Jó ez így?:(



2012. nov. 15. 17:06
1 2
 1/13 anonim válasza:
65%
Ekkora bunkó szomszédot! Azt hiszi, ő gyerek korába csak ült a valagán? Én átmennék a mamához, aztán várnám a pillanatot, hogy megint jön át ez a tróger megint, aztán elküldeném az anyjába. Lehet lepontozni, mit szóljanak azok, akiknél pici baba van és éjjel is sír? Lője fejbe magát a buta paraszt, aztán tud pihenni.
2012. nov. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%

Nekünk anyós lakik panelben, mi amikor odamegyünk, akkor szétszedik a lakást, annyira unatkoznak, hogy van, hogy a lépcsőházban szaladgálnak a lépcsőn. a lakás is pici. és mi ráadásul sokat vagyunk ott egyszerre, mert messze lakunk, ritkán megyünk.


ENgem totál nem izgat, örüljenek, hogy nem ott lakunk, és nem minden nap megyünk az idegeikre.:)


Nehogy már egy ilyen idióta nyanya miatt idegeskedj, én még buzdítanám is gyerekeket, hogy hajrá, most lehet ugrálni:)

És a szomszédot meg elzavarnám a melegbe.:)

2012. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
30%

ismerő a helyzet bár nekem a zenehallgatásért szoktak átdübörögni a szomszéd lépcsőházból. Én nem szoktam vele foglalkozni a lépcsőház háziredjében tudtommal úgy van hogy este 8 után nem "szabad" hangoskodni. ami előtte történik hangoskodás azt tolerálni kell a többi panel lakónak is, evégre nem csak az övék a lépcsőház! ezt próbáld meg szerintem az alsószomszéddal is valahogy közölni ha legközelebb is szirénázik.

15/f

2012. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%
hulye bunko szomszéd!!!!gyerek az gyerek az ovéi vagy o maga ult egy helyben mikor gyerek volt?!
2012. nov. 15. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia! A szomszéd nyilván ideges volt a dübörgés miatt, persze anyázni meg üvöltözni nem lett volna szabad.

Sajnos tényleg nagyon zavaró tud lenni a dübörgés, tudom, mert én 2 órája hallgatom, mondjuk nálunk nem is szól a gyerekekre a "kedves" felső szomszéd. Én egyenlőre nem szólok, mert társasházban van amit le kell nyelni és szerencsére az 5 hónapos fiamat nem ébresztették fel. Ha ez megtörténik viszont szólni fogok. És nem a gyerekekre vagyok természetesen mérges, hanem a nőre, mert azért egy gyerekre is rá lehet szólni,ahogy Te is teszed. Bocs, de legalább itt kidühöngtem magam :)

2012. nov. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
2. Ha Te erre biztatnád a gyereket, akkor ne haragudj meg, de Te is olyan bunkó vagy, mint a szomszéd. Azért mindenkinek kell alkalmazkodni valamennyire.
2012. nov. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálunk szerencsére ilyen nem volt, pedig mi is panelba laktunk a barátnőmmel 2 évig és amikor tesómék jöttek át és hozták a gyereket is akkor is volt ilyen hogy dörömböltek, de a szomszéd nem panaszkodott. Mi persze igyekeztünk fegyelmezni a gyerekeket hogy ha lehet ne nagyon ugráljanak, ne zavarják az alsó szomszédot. Egyszer velünk is volt olyan hogy feljött és kopogott hogy jó lenne ezt befejezni, persze ő udvarias volt, megértő intelligensen állt a dologhoz, így értelmesen felnőtt emberek módjára megtudtuk ezt beszélni. Sajnos ez a baj a panellal hogy ilyen előfordul, és erre is figyelni kell.
2012. nov. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Sajnos akarva akaratlanul idegesít a dolog. Én ilyen vagyok. Pedig tényleg nem voltak annyira zajosak. Önmagukhoz képest meg hihetetlen csendben voltak. Nyilván itthon a kertesben egész nap úgy szaladgálnak ahogy akarnak. És akkor voltunk életünkben először. Azóta kétszer voltunk, és már ott tartottunk, hogy ha "nem vigyázva álltak" képletesen a gyerekeim akkor már dühösen megszidtam őket. Ez engem annyira aggaszt. Így nem is járunk. Nincs értelme.

Azóta anyukám érdeklődött az ominózus nő felől. Állítólag neki 4 gyereke van. Már nem ott laknak. Nem tudom ők mennyire csendesek lehettek.

2012. nov. 15. 17:31
 9/13 A kérdező kommentje:
Már azt sem engedtem meg nekik, hogy fényes nappal átszaladjon egyik szobából a másikba. Nagyon gáz.
2012. nov. 15. 17:32
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

Az ilyen gyökerek "ebből élnek", hogy vannak nyugodt és konfliktuskerülő, csendben őrlődő emberek.

Ki kellett volna nyitnod a szádat, és kiállni saját magatokért, persze nem lesüllyedni a szintjükre. Ha normálisan, de határozottan szólnak az ilyen típushoz, az összezavarja őket, és visszavonulnak.

Legközelebb próbáld ki! Rendben, hogy a gyerekek is lehetnek takaréklángon, de azért ez már túlzás.

2012. nov. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!