Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Melyik városban élnél: Berlinb...

Melyik városban élnél: Berlinben, Párizsban, Londonban vagy Madridban, ha választanod kellene a 4 közül, és miért?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 09:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Párizs, de szívem szerint egyik európai városban sem élnék:)
2009. aug. 15. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Hát ha ezek közül kell választani, akkor London.
2009. aug. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
madrid, már sokat voltam ott, és nagyon király
2009. aug. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Ezek közül eddig csak Londonban voltam, ami meghódította a szívemet és akkor úgy éreztem, hogy tudnék ott élni is akár. Hozzá kell tennem, csak 3 napot töltöttem ott, pont az árvíz után, egyetlen csepp eső sem esett éppen, szóval az egyik sajátosságot sikerült elkerülnöm :) Nem tudom, mi lett volna, ha éppen 1 héttel előtte sikerül kint lennem. Most azonban azt mondom: London! De szívesen megnézném a többi várost is, hogy autentikusabb választ tudjak adni Neked :)
2009. aug. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Párizsban, Berlin lenne a második. Meglepően szép az a város. Nem gondoltam volna, hogy Berlin annyira szép. Párizs meg a kedvencem...hosszú lenne sorolni, hogy mennyi mindenért meg a nyelvet is szeretem. Madridban is voltam és az is szép, de valahogy nem az én világom. Ahol nem élnék a 4 közül, az London.
2009. aug. 15. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Berlinben. Normális a klíma, nincs rohadtmeleg, és nem esik állandóan.
2009. aug. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Madrid, elsősorban. Nem tudom miért, de ott egyből otthon éreztem magamat, kb. mint Rómában. De a többi 3 is jó lenne, mindegyik másért tetszik.

Talán Berlin tetszene a legkevésbé - jártam már ott, tényleg gyönyörű hely, mégis, valahogy nem áll közel annyira a szívemhez, mint a többi város, amit felsoroltál.

2009. aug. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%
MADRID!!!!!!!!!
2009. aug. 15. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
Madrid
2009. aug. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Párizs... Csodálatos hely, minden vágyam egyszer eljutni oda. Második helyen Berlin van, oda is szeretnék egyszer elmenni.
2009. aug. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!