Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 22 évesen a tojáshéj a fenekem...

22 évesen a tojáshéj a fenekem alatt lenne?

Figyelt kérdés

Van egy ismerősöm 24 éves, mindketten ugyanannyi ideje kezdtünk el dolgozni, viszont amióta férjhezment állandóan megkapom, hogy én még gyerek vagyok, tojáshéj a fenekem alatt stb...

Nem tudom mire vélni ezt a dolgot, miért tartja magát annyival többre a +2 évével + egy házassági papírral. Egyébként semmi plussz dolgot nem lehet a javára felhozni, csak jár a szája, úgy gondolja csak az ő elvei helyénvalók az élet minden területén...


Hogy lehetne egy ilyen embert helyre tenni?


2012. nov. 18. 11:40
 1/5 A kérdező kommentje:

A kedvenc pontom pedig az, hogy bárki kicsit szemtelenebbül szól hozzá az a vissza vágása, hogy ő már férjnél van, vele ne beszéljen így senki...


Kérdem én mi az összefüggés? :)

2012. nov. 18. 11:43
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ajjajj nagyon oda van magával, hogy már férjhez ment, nem is tudtam, hogy ilyen alkalmakkor másképpen kell nézni valakire.

Annyi az egész, hogy távolságot tartasz vele egy bizonyos határig.

2012. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan a viselkedése. Majd jól pofára esik, amikor a bunkó természete miatt rájön, hogy a férje félredug a háta mögött.
2012. nov. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éretlen személyről azt szokás mondani, hogy ott van még a tojáshéj a fenekén. Akinek a tojáshéj a feneke alatt van, arról már leesett.
2012. nov. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Várj, amíg eljönnek a szürke hétköznapok.


A papír nem tesz felnőtté.

2012. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!