Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történik, ha megeszünk...

Mi történik, ha megeszünk "emészthetetlen" dolgot, pl. tojáshéj, üvegszilánk?

Figyelt kérdés
Vakbélgyulladás lesz minden esetben a vége?
2012. máj. 10. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Az éles részek felvághatják a gyomrot,nyelőcsövet..
2012. máj. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mi az.

A rágó végig megy rajtad, a fogpiszka kijukaszt mindenhol.

a nehéz fémek lerakódnak benned, azt hiszem a májadban. An ami sűrűsége miatt nem engedelmeskedik a perisztaltikának és ott csücsül a gyomrodban amíg ki nem operálják... vagy meg akad a vakbeledben.

Szerintem hogy ha ettől begyullad, az jelentheti hogy hajlama is volt, rá én elég sok emészthetetlen dolgot lenyeltem kisgyermek koromban és semmibajom nem lett tőle :-)

2012. máj. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Keress rá Bartos Cs. Istvánra a YouTube-on! Találkoztam vele egyszer élőben, tényleg megeszi azt a sok sz*rt, mégis él és virul. Tud valamit a fickó!
2012. máj. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A tojáshéj emészthető, de üvegszilánkot lehetőleg ne egyél.
2012. máj. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az esetek igen nagy többségében nem történik semmi. A tárgy szépen átvonul az emésztőcsatornán és eltávozik. Néha előfordulnak balesetek, amikor sérülést okoz a bélfalon, ez élesz, vagy hegyes tárgyakkal fordulhat elő, különösen ha nagyobb méretűek.
2012. máj. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát gyerekként sok mindent lenyel az ember.Papírt , műanyagot meg hasonlóakat.
2012. máj. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A közepes méretű dolgok, pl. őszibarackmag kiszurkoldják a bélfalat, és nagyon kellemetlen halált okoznak De lehet, hogy szerencséd lesz. Vagy átmegy, vagy kiveszik. Előbb utóbb. Vakbélgyulladás is lehet. Főleg rozsdás szögtől. Ha lehet patkót se egyél, mert rohadtul megterheli a hasfalat. Szal vigyázzál.
2012. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Olyan esetre gondoltam, hogy ha pl. a rántottában marad pici tojáshéj, akkor azzal mi történik, mert inkább órákig nézem a tojást felverés előtt, minthogy legyen benne mini héj. Ill. ha pl. üvegből iszom, és pici lepattanás van rajta, amit akár megihattam észrevétlenül, akkor mi történik?
2012. máj. 10. 16:28
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy hiper érzékeny ezekre a dolgokra akkor semmi.

De az ritka hogy valkivel ilyesmi történyen, és a sütiben rendzseresen ráharapok dióhéjra :-D

2012. máj. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!