Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy sok szülő elviszi az óvodáskorú gyerekét a Vígszínházba felnőtteknek szóló előadásokra?

Figyelt kérdés
2009. aug. 15. 13:43
1 2
 11/18 anonim válasza:

A 14es korhatár a téma miatt vagy csak azért mert a mávet nem igazán értenék meg a az ifjabbak ?

Engem 5-6 évesen vittek el egyszer egy musicelre arra emlékszem amikor felébredtem párszor és láttam vmi hálószobás jelenetet egy csajjal és az anyjával.

Engem nem hatott meg hogy nem értem a művet csak zavart hogy aludnék és nem az ágyamban vagyok:P. Gondolom nem tudtak hova vinni :D.

Amúgy ha direkt viszik el a gyereket hát ő dolguk, de nem kéne mert nincs értelme hacsak nem vmi zseni a kölyök.

2009. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
72%

Szeritnem a színház eleve eg ykorhatáros dolog 10 év alatt nem ajánlanám...aki elviszi a gyerekét az direkt meg akarja vele utáltatni...

Komolyan kisgyereketelviszi szúrós szűk kényelmetlen ruhában ami nem is tetszik neki egy többórás dologra ahol nénik emg bácsik beszélgetnek...és órákig ülni kell és nézni....


Ezekmiatt a nagoyn hülye szülők miatt utálják emg egyesek egy életre a színházat...

2009. aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
szerintem akinek van pénze a többezer ft-os színházjegyre. pláne a Vígbe, akkor annak van párezer ft-ja arra is, hogy hívjon egy bébisintért, vagy egy barátnőjére bízza a gyereket...
2009. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nekem az első komoly színházi előadásom olyan 5.-es korom környékén volt a Hunyadi-t néztük meg és csak annyira emlékszem belőle, hogy végig kornyikálták, meg hogy a végén egy hóhér csapkodta a fejét...szóval tényleg marhaság :) érdekes módon az összes mesés színdarabra emlékszem, a legelsőtől kezdve....az az Árgyélus királyfi volt még ovodás koromban...erre érdekes módon emlékszem, de a 10 éves koromban látott operára nem... tényleg marhaság gyerekeket vinni egy komoly darabra, azt maximum 16 éves kora után élvezi egy ember, de még talán akkor sem...
2009. aug. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
Engem már 8-9 éves koromban vittek musicalekre, imádtam és én kértem. Én azóta is szeretem a színházat, szóbal szerintem elég személyiség függő.
2009. okt. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ovodás korú gyereket nagoyn szmeét dolog...de én mondok egy vicceset, tipikus példája annak milyen amikor nem néznek utána a darabnak...

Avenue Q a mi utcánk 5 éves kislány az első sorban...szülők annyit tudtak róla hogy bábok vannak benne, hát akkor az mi már lehetne mint gyerekdarab?

Na ja, aki hallott róla egy keveset az tudja, hogy abban Májkül Dzsenikszon, emg mittudom én, a bábok szexelnek az egyik meleg, és elég durva a szöveg, rasszizmus...szóval rohadtul nem gyerek darab, de az 5 éves kislány az első sorba xD

Hát első felvonás után hazavitték, de akkor már bőven látott eleget, az Ordítva szeretrkezz dalt, meg a bábok szexjelenetét, meg hasonlókat...tehát nem mindegy hova visszük el a gyereket, viszont ami a legfontosabb: Attól hogy egy darabban bábok vannak még nem biztos hogy gyerekdarab :D


Egyébként tudom mindenkinek ajánlani az Avenue Q - A mi utcánk c. darabot, a Centrálban megy, nagoyn jó :)

2009. okt. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Az nagyon ciki lehetett
2009. okt. 20. 18:25
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálunk felső tagozatban volt színházbérlet, de felnőtteknek való darabokat néztünk meg, amiket én 11-12-13 éves fejjel nem mindig értettem.
2010. máj. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!