Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minden hölgy rossz szemmel...

Minden hölgy rossz szemmel nézi, ha egy pasi aki nőnek érzi magát, természetesen női ruhát vesz fel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 12:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Pasi maradjon meg pasinak, a nő nőnek.

Ha én kutyául érzem magam(mert rossz napom van) Akkor sem öltözök kutyának! :)

2012. nov. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ítélkezés helyett aggódnék, mert felmerülne bennem a nagy kérdés, ez a természet tévedése vagy betegség és szakemberre van szükség... ugyebár nem mindegy
2012. nov. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én nem, semmi bajom a transzvesztitákkal meg a transzneműekkel.
2012. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
leírok Neked valamit, ami lehet, hogy sztereotípia, de nincs sok ilyen ismerősöm, ezért csak abból tudok kiindulni, amit valahol itt-ott látok. Én egy kifejezetten elfogadó embernek érzem magam, de nőként sérteni szokott az, AHOGY egyes férfiak nőnek öltöznek. Biztos nem mindenki ilyen, de nagyon sokan közülük azonnal 10 centis sarokkal, ugyanekkora szempillával, hatalmasra tömött (műtött?) mellel, csilli-villi körmökkel kezdik. Szerintem a nők nem ilyenek, és ez azt sugallja, hogy azt hiszik, a nők mind ilyen ri.bancosak. Szerintem a nők nem ilyenek (bár elismerem, vannak sokan. na, engem ez zavar, ha valaki visszafogottan női ruhát vesz fel, felőlem át is műttetheti magát.
2012. nov. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ez undi...erősebbik nem...
2012. nov. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!