Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mivel érdemeltem ezt ki?...

Mivel érdemeltem ezt ki? Mivel mégis? :' (

Figyelt kérdés
Miért nem kellek senkinek? Tudom ezt így látatlanba nehéz megmondai,de hátha tudtok valamit hozzászólni. Miért iylen velem mindenki? Csak addig vagyok jó amíg éppen nincs más..ha angyon egedól vna valaki és unja magát csak akkor szól hozzám..ebből nekem elegem van. Nem sértődök emg senkire ,de nem tudom mit vétettem,hogy így kell velem bánni:( Sose fog szeretni senki? Amúgyis unja amgát mindenki a társaságomban ,mert képtelenség velem bezséllgetni..egyszerűen nem tudok! Megpróbáltam változni ígyse megy hát akkor?
2012. nov. 20. 18:00
 1/3 anonim válasza:
de ne legyél szomorú ! mindig mosolyogj életvidám legyél ! ha valaki olyat mond ami neked nem tetszik te fogadd el és probálj meg rajta változtatni.. ne hisztizz és add öngagad mindig ! és ami a legfontosabb SOHA NEM ÉRTÉKELD MAGAD ALUL.. hiszen senkisem tökéletes.. :)) de viszont mindenkiben van valami jó.. hát te próbáld ezt megkeresni és megmutatni másnak is :)
2012. nov. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tudod, a rosszkedv ragadós. Nem igen szeretik az emberek a pesszimisták társaságát, mert attól ők is kedvetlenek lesznek. Mosolyogj, nem baj, ha nem beszélsz sokat. Vannak akik dumálnak helyetted, mutass érdeklődést, néha tegyél fel kérdést, lássák, érdekel a téma, ettől a beszélgető társ is érdekesnek talál Téged, saját magát, és majd ő is keresi a társaságod.

A mindig síró, rívó, rinyálós embereket és is kerülöm.

Mert elveszik az én örömömet is...

2012. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínüleg ömlik belőled az önbizalo mhiány. Szedd össze magad, egyenes háttal büszke testtatrtással tessék járni és hidd el azonnal látni fogod a változást, még az utcán, az emberek szemében is, ahogy rád néznek. Hajrá!!
2012. nov. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!