Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így?

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimit és az elején össze barátkoztam egy szimpinek tűnő osztálytárssal. Senki nem beszélt vele és ő sem ment oda senkihez ezért gondoltam hogy én majd barátkozom vele. Most hogy eltelt 2 hónap volt 2 napos kirándulás és akkor kezdett a többiekkel barátkozni.Azóta hozzám se szól, sőt kibeszél és bunkó velem. Nem érzem hogy velem lenne a probléma mert kb. mindenkivel jóban vagyok de őt nem értem. Szerintetek kérdezzem meg mi a baja velem vagy mit tegyek ? 15/L
2012. nov. 21. 16:41
 1/1 foszfor ***** válasza:
Szerintem csak kihasznált téged, hogy azért ne legyen annyira egyedül az elején. Mivel csak te mentél hozzá oda (kedves dolog volt tőled) veled barátkozott, de miután a többiekkel is összehaverkodott, már nem lettél olyan fontos...de azért nagy bunkoság hogy így kibeszél és szemét veled. Szerintem kérdezd meg mi a baja, bár nem tudom milyen tipusú ember, olyan e hogy mindenkit a porig aláz, remélem nem... De jobb ha megkérdezed, nem jó ha nem tudod most hogy is álltok. :S
2012. nov. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!