Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Puszta kíváncsiság, viselkedik...

Puszta kíváncsiság, viselkedik így egy nő, ha csak haverkodni akar?

Figyelt kérdés
A barátomnak van a munkahelyén egy nő, aki mindig smseket írogat. A melóhelyen nem sokat beszélnek, mert olyan a munka, h nem lehet, de kb 3 naponta ír egy smst h hogy vagy? meg h nem is válaszolsz már? Barátom mindig órák múlva válaszol, h köszi jól, meg ilyesmi. Tegnap ilyen smst írt este 9kor megint, h h vagy? majd miután barátom visszaírt h köszi jól és te? Ezt válaszolta. "én is, épp egy barátnőmnek van szülinapi partyja épp a te kollégiumod melletti bárban." Mindezt szombat este egy 10kor egy buliból. Ki irkál már smst egy partyn csak haverságból? Féltékeny nem vagyok, mert tudom h barátomat nem érdekli, annyit írt vissza neki h "cool" de ő meg nem hiszi el h sztem vigyázni kell ezzel a nővel, mert többet akar. Csak kíváncsi lennék, h vajon én kombinálom-e túl, vagy tényleg fura?
2012. okt. 28. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is eléggé furcsa. Szerintem tetszik neki a barátod.
2012. okt. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
határozottan tetszik neki a barátod.ez szerintem kezdegeti.
2012. okt. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mara Acoma ***** válasza:
100%

Biztos, hogy tetszik neki a párod. Legközelebb ha egy ilyen buliból ír, pötyögd vissza neki:

,,Szia, bocs de a drága már alszik, Én a barátnője vagyok. Hol van az a buli? Úgy sem tudok aludni, leugrom hozzád! "

Garantálom, hogy ezek után nem fog neki írni többet :D

2012. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha engem kérdezel, a csajnak nagyon szimpatikus a párod, kifejezetten bejön neki. de tudja, h te vagy és amúgy sem az a leggázabban nyomulós fajta, így egy fokkal intelligensebben közeledik, de egyértelműen közeledik. folyamatosan érezteti, h nyitott volna arra, h több időt töltsön a pároddal, de ha ő (a párod) nem lép, akkor ő sem megy ennél tovább. törékeny egyensúly. minden a párodon múlik. le a kalappal, jól kezeli a helyzetet és biztos nagyon szeret téged :)
2012. okt. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Valamit akar, de nem barátkozni. Legalábbis ha magamból indulok ki (és ki másból indulnék ki), ez nem haverkodás.
2012. okt. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
a lánynak van barátja. Én meg csak pár hete vagyok a párommal és a csaj nem is tud rólam...nem is beszélgetnek soha a párommal, akkor meg nem fogja az orrára kötni h lett barátnője, ami szerintem elég logikus én sem közöltem minden férfi ismerősömmel :D Látom h párom nem foglalkozik vele szóval nincs mitől tartanom. de mivel a nőcinek pasija van ezért nem értem!?
2012. okt. 28. 18:42
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

kapaszkodót keres a csaj, olyat aki foglalkozik vele, és azzal, ha órák múlva is és semmiségeket is, de ezzel is foglalkozik vele a párod. ami a csajt vagy kielégíti, vagy nem. én biztos nem írogatnék olyannak, akinek tudod, hogy Stabil párkapcsolata van és én totál hidegen hagyom!

a srácok meg ilyenkor játszák a hülyét, mint akik nem vágják, hogy nyomul a csaj...ez tipikus. tetszik neki, hogy valaki akaszkodik rá. ha ezt megszokja, és ha a csaj változtat(nem írna) akkor már szabályosan hiányolni is fogja. az emberi agy megszokásokon alapszik. igenis vigyázni kell! én kikérném magamnak, hogy a párom ilyenekbe belemenjen és a párom is kikérné fordított esetben, mert mi Védjük, a saját kapcsolatunkat és azt igenis tudatosan kell tenni!

2012. okt. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Aj, nagyon gyökér az ilyen csaj. Nekem is volt ilyen ismerősöm, vagyis hát a barátom ismerőse, teljesen rá volt állva, szinte ugyanezeket írta. Mi meg annyit nevettünk.


Mondjuk a barátodnak azért be kéne látnia, ennyire bamba ne legyen, én is észreveszem simán, ha egy pasas nyomul. Te ne is legyél féltékeny, mert a barátodnak nem hiszem, hogy bejönne, de azért leépíthetné, hogy ne ringassa magát illúziókba.

2012. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Izgatja a fantáziáját a pasid… Talán csak le akar vele feküdni…
2012. nov. 17. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!