Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minősít az valakit, ha sorozat...

Minősít az valakit, ha sorozatokat, szappanoperákat néz nagy beleéléssel?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
nem
2012. nov. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen sorozatokra gondolsz? Amerikai sorozatokra vagy pedig dél-amerikai sorozatokra?
2012. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Igénytelenséget jelent.Nagyon gyenge ezeknek a filmeknek a színvonala.Ó José Armando!
2012. nov. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Szasza212 válasza:
Egyáltalán nem. Ez a te stílusod, ezt szereted. Én például nagy fanja vagyok az animéknek,és ha úgy vesszük ez még ritkább.Ennyi erővel akkor én meg dedós vagyok?(16) Csak meg kell találnod azt a közösséget,vagy embert,aki ugyanúgy rajong érte mint te. Inkább örülj neki hogy van a többiekétől eltérő véleményed, nézőpontod. =)
2012. nov. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát itt azokra gondolok,aki a Maricsuj,meg a Barátok közt bűvkörében élik az életüket,ez a beszédtémájuk és hasonlók.
2012. nov. 22. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha csak ezek adnak értelmet az életének, és nem tud semmi másról beszélni, akkor igen.
2012. nov. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2. vagyok


Én is szoktam nézni ilyen típusú sorozatokat, és valóban vannak olyanok amikből csak úgy árad a hülyeség, de az is igaz, hogy lehet találni köztük nagyon jókat is. Nézd meg például a Betty a csúnya lányt, és rájössz miről beszélek, nem véletlen, hogy mindmáig az egyik legnépszerűbb telenovella a világon. Egyébként a szappanopera megnevezés az észak-amerikai sorozatokra jellemző, míg Dél-Amerikában telenovellának, vagy teleregénynek hívják. Végtére is magában hordozza a novella műfaji sajátosságait, és ha ez így van akár irodalmi értéke is lehet, az amerikai sorozatokkal szemben. Szóval egyáltalán nem baj, ha valaki szereti őket. Én például sok kifejezést, szófordulatot tanultam már belőlük, amit a mindennapi életben is fel tudok használni, így az ember szókincsének bővítésében is tud segíteni.

2012. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Önmagában az, hogy nézi még nem minősít (mindnekinke lehet valami heppje). De ha túl nagy jelentőséget tulajdonít neki, csak erről tud beszélni az már nem jó.
2012. nov. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én sorozat mániás vagyok, bár én a krimiket, vígjátékokat részesítem előnyben, de ettől független szerintem semmi baj azzal, ha valaki szereti nézni őket.

Az már más kérdés, hogy csak erről tud beszélni. Nekem is voltak ismerőseim, akiket jobban izgatott a Barátok közt, meg a TV2-ős sorozat szereplőinek élete, mint a saját élete. Az már kóros.

2012. nov. 22. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!