Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kollégiumban fogok tudni majd...

Kollégiumban fogok tudni majd sorozatokat nézni?

Figyelt kérdés

Jövőre egyetemre megyek és kollégiumban fogok lakni.


Minden nap megnézek legalább egy epizódot egy sorozatból (angoltanulás céljából). Fogom tudni ezt majd fojtatni a kollégiumban is? Ti szoktatok sorozatokat/filmeket nézni? Lehet ott ezt nyugodtan csinálni?

Nem zavarnak a többiek? / Ti nem zavarjátok a többieket?


2012. nov. 18. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Fülhallgató. Minden problémát megold.
2012. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, én is úgy gondoltam :)


Nem fognak hülyének nézni, hogy folyton sorozatokat nézek?

2012. nov. 18. 20:13
 3/7 anonim ***** válasza:
Senkit nem fog érdekelni mit csinálsz, amíg azzal nem zavarod nagy mértékben a többieket.
2012. nov. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ha emiatt kimaradsz a közösségi életből akkor ki fognak nézni, én volt hogy minden nap néztem valami brutál horrort, volt hogy hajnali négykor de mivel fülhallgatóval csináltam nem zavart senkit és jóba voltam mindenkivel, lakótársakkal mindig mentünk vhova, programok is jók voltak a szinten :D
2012. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jézusom... a helyedben elgondolkodnék, hogy egyáltalán érettségid hogy lesz, és sorozatok helyett (jó, tudom, angol, meg minden, de nem abból fogsz átmenni) inkább helyesen írni tanulnék meg.

Nem mindegy, milyen kolesz, milyen internet, főleg nem, hogy milyen lakótársak, torrentért sok helyen büntetnek, amúgy egy sorozatfüggő barom vagyok, bőven vannak alternatívák, hogy ez a probléma megoldható legyen.

2013. jan. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Oké, igazad van, most látom, hogy pontos j-vel írtam a 'folytatni' igét. Oké, ez tényleg elég gáz, de csak elírás..


Ettől függetlenül azért szerintem képes leszek leérettségizni..

Végülis már van két előrehozott érettégim, mindkettő 98%-os.


Na jó, ez most eléggé nagyképűen hangzott, én csak be akartam bizonyítani, hogy nem vagyok olyan buta, mint te azt gondolod...

2013. febr. 1. 21:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Egy szóval sem utaltam erre, de azért be kell látnod, hogy ezt elég nehéz gépelési hibának betudni :))
2013. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!