Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ausztriában élő magyarok,...

Ausztriában élő magyarok, milyen az élet kint?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 16:10
 1/2 anonim válasza:
100x jobb mint otthon...
2012. nov. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne.


Jelenleg is külföldön dolgozom, csak nagyon messze Európától, és a családom otthon van Magyarországon, így sokáig nem akarom fenntartani ezt az állapotot.

Az otthoni helyzet nem alkalmas arra, hogy ott éljen az ember, és neveljen fel egy gyereket, úgy, hogy megkapja azokat a lehetőségeket az életben amiket máshol megkaphat.


A rossz gazdasági helyzeten kívül, az egyre agresszívabb és undorítóbb politika is igen nagy visszatartó erő abban, hogy otthon maradjunk. Elegem van abból, hogy az embereket egyfolytában egymás ellen uszítják, a sok ostoba meg be is dől, és családok, barátságok szakadnak szét, mert egyik az egyik hazug politikusnak hisz, a másik meg a másik ugyanolyannak. Senki nem veszi észre, hogy ez szándékos, és amíg a sok együgyű egymást marja, addig a zavarosban halászgató fehérgallérosoknak jó.


Az oktatás sem olyan szintű, hogy a gyerekemnek megadja azt, hogy boldogulni tudjon a világban.

Beszűkült tudatú, depressziós, önsajnáltató emberekkel van tele az ország, ahol nyomasztó lett élni.


Szóval, az egyik "jelöltem" nekem is Ausztria.


Aki tud bővebb információval szolgálni az ottani megélhetéssel, letelepedéssel kapcsolatban, hálás lennék érte.

2012. dec. 1. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!