Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ausztriában tényleg számottevő...

Nem dávid kérdése:

Ausztriában tényleg számottevően jobb az élet?

Figyelt kérdés
2012. júl. 12. 14:50
 1/10 anonim ***** válasza:
49%
Jobb de nem úgy ahogy itthonról elképzelik. A minimálbérből (bruttó 1000 Euro) ott se leszel király. Ha itthon 200 nettót megkeresel akkor nem érdemes kimenni 350-400-ért, mert ugyanott fogsz tartani a megélhetési költségek miatt.
2012. júl. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Össze sem lehet hasonlítani.
2012. júl. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
41%

Igen, a repülőtéren ezrek várnak, és vörös szőnyegen kell begyalogolni a palotába.


Legalábbis az ország 3/4-e így gondolja.

2012. júl. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
42%

Amint átlépted a határt tejben,vajban fognak füröszteni. A popodat is fényesre nyalják a két szép szemedért. Legalábbis a magyar közvélemény szerint. Ezért ez nem teljesen így van :)

Minimálbérért mosogatni Ausztriában sem szeretnék. Mérnökként( ha egyszer elvégzem :) )meg köszön szépen itthon is jól el leszek.

2012. júl. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Tényleg nem. :)
2012. júl. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

A legjobb ha határhoz közeli részen laksz a magyar oldalon és innen jársz ki dolgozni.Ebben az esetben még 1000. euróért is érdemes kimenni.


Én soproni vagyok , a többség így csinálja.Nézz meg egy GDP , gazdaság térképet Magyarországról.Győr-Moson-Sopron megye olyan mintha nem is Magyarországhoz tartozna , persze az osztrák szintet nem éri el közelebb áll hozzá.

2012. júl. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Dick Esmen ***** válasza:
89%
Igen.
2012. júl. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Becsben pl. kolbaszbol vannak a keritesek. :)
2012. júl. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes, hogy mindenki csak a fizetést hozza fel. Én akkor sem mennék haza, ha történetesen megkapnám a havi 200-at, mert szerintem nemcsak a fizetés számít. Nem attól lesz egy ország élhető, hogy ki mennyi pénzt kap. Gondoljunk csak bele, hogy mennyivel jobbak nyugaton az utak, mennyivel színvonalasabb a tömegközlekedés, mennyivel rendezettebbek a települések, mennyivel több szórakozási lehetőség van.
2012. júl. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Osztrákoknál is többféle régió létezik.Más Bécs.Karintia,

Burgenland.stb,Mint keleti rész Burgenland lemaradva.

Bár mi lennénk ennyire ,,szegények,,!

2012. júl. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!