Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmeket tudtok ajánlan...

Milyen filmeket tudtok ajánlani, ami nem egy limonádé, sz"r, hanem üzenete van, vagy olyan csattanó van a végén, amire nem gondolna az ember (PL: Vadidegen)?

Figyelt kérdés
2011. júl. 1. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
bolondvagy?Oo
2011. júl. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Barátok Közt.

(Én nem gondoltam volna, hogy Magdi anyus szelleme megjelenik)

2011. júl. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Amiben talán A6-os audik mászkálnak esetleg a végén a csattanó hogy a szerelő kideríti hogy mégis csak az a fránya lambda-szonda a hibás! és hogy a koni lengéscsillapítók mennyire bírják ki egy 525I BMW teljesítményét és hogy a chiptuning mennyire hasznos is tud lenni! ezek a filmek tényleg érdekesek!


Amúgy ha már így akkor én úgy: Taxi(1-4),Szállító(1-3),Halálos iramban(1-5),Padlógáz


ezek mind mind a kategóriához sorolható filmek ;) :D

2011. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 T5- válasza:

"A tökéletes trükk" kegyetlen jó film szerintem.


Autós filmeket nem sok jót láttam eddig, tele vannak hülyeségekkel. Nézz rally összefoglalókat, abban szokott lenni csattanó. :-) Nem mindig a végén, de páran elbotlanak a pályán.

Azon filózok, hogy milyen jó autós filmeket láttam, de tényleg csak ilyen borzalmasak jutnak eszembe.

Mondjuk a Szállítón jót lehet szórakozni, de az is inkább akciófilm. Mondjuk a 735-ös BMW odavág, meg utána az A8-as sem rossz, de ha azt sem szabad kritikusan nézni.

Például az első részben a Koni lengéscsillapítók mintha benne sem lennének úgy rugózik az autó mikor leugrik a felüljáróról a trélerre. :-)

2011. júl. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!