Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjam ki mit mondjak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam ki mit mondjak a srácnak? Ha facebookon ráírok mit írják hogy ha kiakarom hívni beszélgetni?

Figyelt kérdés
Van egy srác nagyon de nagyon tetszik meg szerintem én is neki de nem tudom mittegyek!!!
2012. nov. 13. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiúnak kéne udvarolni, nem neked letámadni. Hány évesek vagytok egyáltalán?
2012. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mind a ketten17. Nem akarom letámadni mert ő is próbálkozik meg felhívott a múltkor sétálni de aztán mondta tesómnak mivel haverok hogy nem mert eljönni mert félt hogy mit csinálok.
2012. nov. 13. 19:22
 3/3 anonim ***** válasza:

"nem mert eljönni mert félt hogy mit csinálok."


Miért mit csináltál volna? :)

2012. nov. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!