Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyesek miért vannak offline...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért vannak offline chat módban Facebookon, ha annyi mindent lájkolnak, hogy mindenki látja, hogy mégis fenn vannak?

Figyelt kérdés
Az lenne a kézenfekvő, hogy azért vannak offline, mert nem akarnak beszélni senkivel, de így meg lebuktatják magukat. Ki hogy vélekedik erről?
2012. nov. 12. 20:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem akarok beszélni senkivel. Ezért nem vagyok mindig offline.

Az meg nem érdekel, hogy ezzel lebukok. Ha valaki valamit akar, akkor ír pü-t.

2012. nov. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Dettó...néha még jól is érzem magamat attól hogy látják,hogy fennt vagyok,de ők nekem nem annyira fontosak,hogy beszéljek velük.muhahaha :D
2012. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan gyerekes, basszus... Mi az, hogy "lebuktatják magukat"? Röhejes :DDD Én gyakran vagyok így és amúgy is, miért érdekelne, hogy mit gondol a másik? Én is sokat vagyok facebookon, de nehogy már azt nézzem, hogy Úristen, mindig be legyek jelentkezve, hadd lássanak :D Ha valakivel beszélni akarok konkrétan, akkor bejelentkezem. Vagy írok neki privátban. Ahj...
2012. nov. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem arról szól, hogy ne lássák, hogy ott vagyunk, hanem egy egyértelmű jelzés arra, hogy attól, hogy fenn vagyok, most éppen nincs kedvem beszélgetni. Vagy csak kutyafuttában be-benézek a netre, percekre, amúgy dolgom van, sokáig nincs időm leülni, vagy csak nem vagyok beszélgetős hangulatban. Értelmes emberek ezt megértik és tiszteletben tartják.
2012. nov. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nálam pl levan tiltva egy pár ember, mert vagy idegesítő cseten és sokat ír, vagy nem vagyok rá kiváncsi. szóval nekik offline vagyok, másnak elérhető. lehet téged is letiltott az illető.
2012. nov. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én tiszteletben tartom, nincs is vele gond, csak nem értettem.

Nem hiszem, hogy le lennék tiltva, mert napi legalább félórát látom fenn. Meg be-be jelentkezik.

2012. nov. 13. 00:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!