Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 13 évesen menő az alkohol?

13 évesen menő az alkohol?

Figyelt kérdés
Van egy barátom 13/f és állandóan azt kérdezi hogy mért nem iszok?, mért nem drogozok?? stb és soha nem tudom mit válaszoljak neki (nem akarok se inni se drogozni. szexelni se ilyesmi...) (ők nagyon gazdagok ész általában bunkó is mindenkivel, pláne velem...)

2012. nov. 24. 18:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb, ha ilyeneket mond, kérdezd meg mi a kedvenc virága, melyiket szereti. Ha afelől érdeklődne, hogy miért fontos ez neked, mond, hogy csak tudni szeretnéd, hogy milyen virágot vigyél e sírjára.
2012. nov. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%

Mert szerinted 1., normális, hogy egy 13 éves iszik?!

Kérdező! Nem, nem az! Se az alkohol, se a drog! Sőt a szex sem!

2012. nov. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:

Én is ebben a hitben voltam 13 évesen, hogy ciki ha nem csinálom ezeket.

Aztán most hogy felnőttem rájöttem hogy az a ciki amit ők csinálnak.

Nyilván a mai világban mindenki átesik a szexen a berúgáson, esetleg 1-2 füves cigin, nincs is abban semmi rossz de nem 13! évesen az nagyon gáz.

Ne hagyd hogy belerántson a rosszba az életed negyedét sem élted még le, lesz még erre bőven időd 18-20 évesen.

Nincs még itt az ideje, hidd el.

Válaszold azt neki hogy neked most a suli az első (mert hiába tűnik papolásnak, ez a normális) és nem akarsz 20 éves korodra egy kiégett, agyatlan bunkó lenni akinek semmi célja nem lesz az életben csak a pia a drog.

2012. nov. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

13 évesen azért menő az alkohol, mert olyan kölyökpofával igen nehéz beszerezni. ha meg van kenőpénz, akkor meg így is van alkohol.

na, hát ennyi.

ez meg nem barátod, hanem "egyik ismerősöm" kategória. legföljebb.

2012. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg b@szták e már pofán. Ha azt mondja nem, akkor mondd, hogy te megteszed, ha mégegyszer csábítgat a rosszra.
2012. nov. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a hülye/gyáva emberek mindig másokat követnek. bármilyen rossz szokásról van szó és akárhány évesek.


"Nyilván a mai világban mindenki átesik a szexen a berúgáson, esetleg 1-2 füves cigin, nincs is abban semmi rossz de nem 13! évesen az nagyon gáz. "


szerintem meg sokkal gázabb felnőtt fejjel csinálni hülyeségeket, mint egy gyereknek.


"Nincs még itt az ideje, hidd el. "


semminek sincs sehol ideje. az életben semmi sem kötelező. ha azt hiszed, akkor nem élsz, hanem színészkedsz.


kérdező:

ezeket a bunkó beszólogatós tanácsokat felejtsd el. épp elég, ha te tudod, hogy jó úton haladsz, fölösleges belekötni másokba. ráadásul ezek az emberek egyáltalán nem érdeklődnek a saját egészségük iránt, érvelni nem lehet nekik.

aki bunkó veled, az nem a barátod, egyrészt nem vagy kötelező válaszolni neki, másrészt ha nagyon akarsz, akkor az igazat megmondod. de általában csak a hülye emberek keresnek kifogásokat mindenre, és ők kérdezgetik hogy miért vagy miért nem ezt vagy azt csinálod. lerázhatod annyival hogy mert nem érdekel, vagy egyszerűen "csak mert". egyszerűen az ilyennel szóba sem kell állni. ha meg fizikailag is bántanak, az más téma. ha iskolában történik, szólni kell a tanároknak. esetleg kérheted a biosztanárod segítségét, hogy egyik órán meséljen a drogok és a szex kockázatairól.

2012. nov. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat :))
2012. nov. 25. 14:48
 8/13 anonim válasza:
Miért szerinted nem normális az h az ember a későbbiekben megtapasztalja a szexet? Nem nagyon van ma már olyan ember aki nem rúgik be, ezt nem úgy értettem h heti rendszerességgel kell leinnod magad, vagy földön kúszva hazamenned, de abban nincs semmi rossz ha 1-1 buli alkalmával a későbbiekben legurít majd pár pohárral attól semmi baja nem lesz.
2012. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"Miért szerinted nem normális az h az ember a későbbiekben megtapasztalja a szexet?"


1.nem az a lényeg, hogy mi normális, hanem hogy a te erkölcsi nézeteid mit diktálnak/mi számodra a legelőnyösebb

2.a szexnek nincs ideje, hogy korán meg későn.

3.a felelőtlen szex bármilyen korban következményekkel jár


"1-1 buli alkalmával a későbbiekben legurít majd pár pohárral attól semmi baja nem lesz."


vagy igen. lehet, attól sem lesz, ha nem teszi meg. vagy ki tudja. lehet attól sem lenne különösebben, ha négykézláb menne haza. lehet, 2 pohár is elég ahhoz, hogy beszédüljön egy kamion alá... mindenki maga döntse el, mit akar kezdeni az életével.

2012. nov. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Ez meg már csak okoskodás h mindenképp igazad legyen, NORMÁLIS esetben 2 pohár sörtől senkinek semmi baja nem lesz 20 évesen, sőt kifejezetten jó dolog beülni valahova és meginni.

Úgyhogy fejezzük is be, ne az én válaszom bíráld, hanem írd le különállóan a sajátod :))

2012. nov. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!