Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek normálisan viselke...

Szerintetek normálisan viselkedik?

Figyelt kérdés

Az ismerősöm pár hónapja lett 12, és lány. Max. 30 kg, tehát korához képest nagyon vékony. Angolul és magyarul írogat szerelmes dalokat és majd "megöli" a fájdalom, hogy a "szívszerelme" a nővérével jár. (Egyébként nincs a fiú és a nővére rá jó hatással, iszik és cigizni is szokott)

Ja és 6.-os.


2012. márc. 9. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ivás és a cigizés kivételével teljesen normális.
2012. márc. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Úristen,hát a súlya cseppet sem normális. Abban a korban a,miben ő van mindenkinek legalább el kéne érnie a negyven kilót. Főleg ha olyan 150 cm felett van. A szerelmi bánattal semmi gond sincs, mindenki átmegy rajta van aki előbb ,van aki később..

a cigi és a pia 12 évesen nagyon ciki. később is az :)


14/L

2012. márc. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mivel arról nem volt szó, hogy milyen magas, ezért a súlya sem jelent semmit, nem lehet eldönteni, hogy sok vagy kevés. Màsrészt sokaknak vékony alkata van, igy a 30 kg lehet akár sok is.

Mellesleg én 12 évesen 130 cm voltam 21 kg-val, és senki sem tartott soványnak.

2012. márc. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
140 cm kb
2012. márc. 10. 14:07
 5/8 anonim ***** válasza:
A 140 cm magas, 12 éves, 30 kg-os lány a normális BMI-érték alsó határán van, semmiképpen sem kórosan sovány.
2012. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Micsoda??? Cigizik és piázik! Ez egyáltalán nem normális, gyorsan segítségre van szüksége, még mielőtt tovább fajulnak a dolgok! ( a súlya normális én is akörül voltam, mint ő, a szerelmi bánata is érthető)
2012. ápr. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez beteg. E
2017. júl. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez beteg. Ugye ez csak vicc? Egy 12 évesnek 50 kg-nak kéne lennie!!! Anorexiás? Iszik, cigizik??????????????????? NEM NEM NEM NEM NEM!!!
2017. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!