Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek tolakodó, ha 2...

Szerintetek tolakodó, ha 2 fiú utánam és a barátnőm után fütyül?

Figyelt kérdés
Utána, meg amikor elmentünk előttük az egyik köszönt aranyosan, hogy sziasztok. Másik barátnőm azt mondta,hogy ne kezdjek vele, mert nekem az egyik aki köszönt nagyon megtetszett,és a barátnőm szerint bunkó és nőfaló. de szerintem nem tolakodó akart lenni. Szerintetek?

2012. nov. 25. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak parasztság
2012. nov. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
25%

Jaj anyám de nagy ügyet csinálsz belőle... :)) veled még soha nem fordult elő ez vagy mi? ... :))))

Hát, ha én minden egyes alkalommal leírnám, hogy mikor ki néz utánam meg ki fütyül utánam szerintem hamarosan tulterhelném a gyakorikérdések.hu rendszerét. Szóval, ha ez tolakodó, akkor az nem, hogy megyek az utcán, és néhány sofőr képes megállni, kiszállni és odajönni hozzám elmondani hogy milyen szép vagyok, mert ő nem bírta megállni? Szóval örülj, míg csak rád köszönnek és lépten nyomon nem vágnak be eléd motorok meg állnak meg melletted autók. Néha már idegesítő, na meg ilyesztő is.... Ja, amúgy meg azt se felejtsd el, hogy azért egy köszönés nem nagy cucc, és ahogy veled, úgy más csajjal is megteszi... :P

2012. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"barátnőm szerint bunkó és nőfaló"


Barátnőd meg hisztis.


Ettől nem bunkó senki, a bunkóság és tolakodás nem itt kezdődik.

2012. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%
Tolakodó igen, jobb helyeken fel lehet jelenteni szaxuális zaklatásért.
2012. nov. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ööö hát tudod, ilyet gyakran csinálnak a fiúk :D Legalábbis vannak akik.

Ne csinálj belőle nagy ügyet, nem azért köszönt, mert komoly kapcsolatot akart, meg még gondolom fognak mások is köszöngetni, nem kell leállni velük, nem is hiszem, hogy azt várnák.

2012. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jó igen, csak utána legalább 2 óráig a környéken lófráltunk a barátnőmmel, és valahogy mindig beléjük futottunk, kacsingattak, meg minden és már tök sötét volt, kezdett kicsit ijesztő lenni.. :/ :)
2012. nov. 25. 18:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Amúgy mindenkinek ment a zöld kéz :) ;)
2012. nov. 25. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!