Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha buszon, városban több szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha buszon, városban több szép lány is szemezett már velem, volt, aki hátrafordult utánam utcán vagy végig engem bámult, akkor én helyes pasi vagyok nekik vagy inkább csak kigúnyolhattak, rondának láttak és azért néztek?

Figyelt kérdés

Azért vagyok bizonytalan, mert volt, aki már kigúnyolt, lerondázott, igaz azok a lányok a szép, buta r.bi kategória közé tartoztak azt tudom. De volt lány, aki neten azt írta, hogy pont az esete vagyok, valaki a szemeimet dícsérte más meg állítólag belém szeretett, pedig csak képet látott rólam. Én már magam sem értem, hogy most akkor mi vagyok, mert kaptam én már hideget, meleget, langyosat egyarátn a külsőmre, viszont olyan lánytól sosem tudtam meg, hogy mit gondol rólam, akikről a kérdésben írtam. Az a fura, hogy akik szemeztek velem, vagy fordultak utánam vissza utcán, beszéltek rólam buszon és előtte rám néztek, azok mind szép lányok voltak, nehéz elhinni, hogy neten a szép lányok lerondáznak, míg élőben meg szemeznek velem, felfigyelnek rám, hajukat simítgatják, amikor mellettem velem szembe jönnek el, hirtelen a szemezés után lefelé néznek.

Olyan káosz már az egész nekem. Semmit sem értek. Mondjuk a legtöbb lány közömbös felém, de épp ezért feltűnő az a kivétel, aki időközönként másképp viszonyul hozzám, csak nem értem mit jelent és miért van ez.



2012. nov. 6. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:

hát te egy nagy görcs vagy..

nem lehet a lányoknak más az ízlésvilága?

sosem lesz olyan h mindenkinek be fogsz jönni..

2012. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Hát attól, hogy szemeznek veled nem biztos, hogy járnának is veled. Én se tudom mit szemeznek akkor, mert én is hasonló cipőben járok, de rájöttem, hogy nem sokat jelent a szemezés. Megpróbáltam és visszautasítás jött. Fogalmam sincs miért néznek akkor.
2012. nov. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Sajnos még nem érkezett válasz.
2012. nov. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha küldesz egy képet akkor megállapíthatom, hogy szerintem a helyes kategóriába tartozol-e.(még ha nem is vagy éppen az én esetem) És az hogy utcán megnéznek még nem jelent semmit. Én is szoktam elég sokszor, attól függetlenül, hogy helyes-e.
2012. nov. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kaphatok képet? Mondanék én is véleményt
2012. nov. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!