Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ronda vagyok ha a munkásembere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ronda vagyok ha a munkásemberek (pl. útépítésnél) nem fütyülnek utánam?

Figyelt kérdés
Persze az összes szép lányt megfütyülik, engem se sose. :(
2012. aug. 9. 18:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
82%
hát én ezt ma egyre ritkábban látom h az út mentén dolgozók megfütyülik a nőket...
2012. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
de nem ezen múlik
2012. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Képet és megmondom,hogy fütyülnék-e rád..
2012. aug. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
kép nélkül nehéz ügy
2012. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Mókusgyilkos ***** válasza:
hát 1 NORMÁLIS [értsd nem 1 szál pinában állsz :D] kép sokat segítene a válaszon. egyébként leszokóban vannak a fütyülgetésről. és am miért hiányolod ?XD
2012. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Hú rám szoktak fütyülni, nagyon idegesítő, attól még nem vagy ronda, hogy nem fütyülnek utánad, arra szoktak, aki feltűnik valami miatt (én pl. nagyon magas vagyok és vékony).
2012. aug. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
hát rám is fütyülnek meg leszólítgatnak, de ez inkább idegesítő. pedig nem öltözködök kihívóan. attól még lehet, hogy szép vagy, csak nem olyan feltünő...
2012. aug. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

utánam nem fütyülnek hanem 'cicáznak', illetve a klasszikus:( ez vhogy nagyon elterjedt; sétáltatom a kutyám és akkor beszólnak egy ilyet: - hé CICA(?) harap a kutya? - nem( most már inkább igennel válaszolok)- és a gazdája? :@:@

szerintem csak örülj hogy az ilyesmikből kimaradsz!

2012. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
pedig direkt kitolom a melleimet, de semmi, rám se bagóznak..:(
2012. aug. 9. 18:37
 10/20 anonim ***** válasza:
Hát örülj neki, hogy nem fütyülnek utánad.:) Amúgy tényleg mostanában nem annyira szoktak, és ez nem a rondaságon múlik.
2012. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!