Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

az egyik barátnőm túl sokat beszél, idegesítően sokat, ha én válaszolnék neki akkor is folyton belevág a szavamba, stb. ráadásul (majdnem) minden nap találkozunk, mert osztálytársak vagyunk, mégis mindig beszélgetni akar akkor is, ha már találkoztunk (pl. délután neten). eddig nem zavart, de mostanában kezd idegesíteni és nem tudom, hogy mondhatnám meg neki szépen, mert amúgy elég érzékeny típus, biztos megsértődne.

légyszi ne írjatok olyanokat, hogy szakítsam meg vele a kapcsolatot, elég régóta ismerjük egymást és eddig valahogy nem zavart ez a dolga, de úgy látszik én is változom. 16L



2012. nov. 25. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szavadba vág, mondd neki, hogy "Jó, ha nem érdekel, nem mondom." Erre tuti kíváncsi lesz és csakazért is azt akarja, hogy folytasd XD
2012. nov. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az ilyen barátnőimnek is meg szoktam ondani, hogy ,,kuss". Persze én ilyen vagyok, nem lepődnek, vagy sértődnek meg.
2012. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

az első jónak tűnik, de nem lehet minden egyes mondatnál elsütni, mert ő kb. minden mondatomba belevág. eddig nem volt baj, mert nem voltam egy közlékeny típus, de mostanában egyre jobban "nyílik a csipám", ha lehet így fogalmazni, ezért én is beszélnék már magamról, de így nem tudok.

második se rossz - csak mondom, nagyon érzékeny típus. valahogy finomabban kellene a tudtára adni, hogy ez így nem megy. van olyan barátnőm, aki felfogná a dolgot, de ő nem olyan. várom még a válaszokat!

2012. nov. 29. 21:39
 4/5 anonim válasza:
hagyd békén, az ilyen hülyékkel nem kell barátkozni mert csak a gond meg a teher van belőle... inkább legyen csak két barátom aki normális mint 20 ilyen szar...
2013. jan. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi utolsó én is erre jutottam végül. még decemberben meg is szakítottam vele a kapcsolatot. azóta sokkal jobban érzem magam.
2013. jan. 11. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!