Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismeritek ezt a tesztet? Ha...

Ismeritek ezt a tesztet? Ha nem, töltsétek ki, arról szól, hogy hány rabszolga dolgozik miattad ingyen a világon. Ha tudsz angolul, most jól fog jönni, mert az oldal angol. Nos, kinek mennyi? Kor és nemmet is írjatok lágyszi. Link és több lennt!

Figyelt kérdés

[link]


Nagyon jó grafika, első lépés be kell állítani hány gyereked van, van olyan ahol étkezésedet kell körgafikonon beállítani, máshol ruháidat, kozmetikumaidat. Sajnos sok ember hiába tölti ki ezt a slaveryfootprint.org-ot, továbbra sem mond le a rúzsról, ajakfényről, körömlakkról. Inkább elengedik a fülük mellet a teszt eredményét, vagy szimplán nem érdekli őket.


Léci töltsétek ki, kíváncsi vagyok az eredményre+nem+kor.


TMM



2012. nov. 29. 19:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
23F és N voltunk
2012. nov. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetne ezeket a képzeletbeli rabszolgákat áttranszportálni a lakásomba? Egy is elég lenne, csak takarítson rendesen, meg havonta pucoljon ablakokat.
2012. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az tényleg jó lenne! Akkor 37 helyett 1 rabszolgával is beérném :)))
2012. nov. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

22 rabszolgám lett úgy, hogy 28/N vagyok, vegetáriánus, egyszerűen élek, vagyis nincs tévém, okostelefonom, autóm, motorom, hifim, stb. (csak egy laptopom), nem sminkelek, nincsenek bőrcuccaim, ékszereim.

Azt írta ki a végén, hogy azért jött ki ennyi rabszolga, mert hordok fehérneműt, zoknit és kardigánt, és használok tusfürdőt meg hajkondicionálót. Asszem, azért arról ezek után sem mondok le, hogy zoknit vagy bugyit hordjak :)

De azért érdekes volt :)

2012. dec. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Mi az a hajkondicionáló?
2012. dec. 1. 15:29
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, amúgy ha ekkora rabszolgaellenes vagy, 2 dolgot magyarázz el nekem:


1. Ha a szemét nyugat nem dolgoztatná őket, akkor kinek dolgoznának? Ha megszűnne az a többmillió munkahely, mit kezdenének a többmillió munkanélkülivel? Éhenhalnának?


2. Szerinted egy nyugati ország számára, ahol 1000 euró a minimálbér, mi a különbség a kínai "rabszolgamunka" és pl. egy magyar minimálbéres fizetés között?( Elárulom, semmi :)

2012. dec. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
30 ember dolgozik értem. Már ha hinni lehet az oldalnak. Ezúton is szeretném megköszönni nekik. Köszönöm!
2013. ápr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!