Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Leírná valaki, hogy mire jó...

Leírná valaki, hogy mire jó ez a sok lázító kör e-mail? Konkrétan arra gondolok, hogy naponta kapom a ne hagyjuk magunkat magyarok- küld tovább típusú e-maileket.

Figyelt kérdés

Senki nem írja,hogy mit lehetne tenni az ellen,hogy ne szórják az adófizetők pénzét,ne élősködjenek rajtunk dologtalanok,mit tehetnénk hogy ne tapossák a kultúránkat,a nemzetünket sárba???Szóval kérdem én,tudja valaki mit tehetnék én vagy a hozzám hasonló hétköznapi emberek,azon kívül,hogy tovább küldöm az ilyen e-maileket?

Nem vagyok rasszista,sem erőszakos,sem lázító,sem tüntetésekre járó,csak szép csendben elszenvedem,amit a rendszer ránk mér.Mégis mit tehetnék,hogy ne úgy érezzem magam,mint birka a vágóhídon???


2009. aug. 18. 13:52
 1/4 anonim válasza:
82%

www.magyarokszovetsege.hu


a megoldást itt találod

2009. aug. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi,ezt most átnézem
2009. aug. 18. 14:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl ha nagyobb, biztosabb választói réteg leszünk, mint a cigányok, akkor a mi szavazatunkért fognak versenyezni és nem az övékért.
2009. aug. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

www.jobbik.hu

www.barikad.hu

www.kuruc.info.hu


és...

szavazz a Jobbikra!

2009. aug. 19. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!