Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan jöttél ki a rossz...

Hogyan jöttél ki a rossz passzból?

Figyelt kérdés

Biztos voltatok már hosszabb ideig nagyon rossz passzban, hát én is ebben vagyok most és nem igazán tudok pozitívan gondolkozni.

Hogyan lehet megtanulni újra pozitívan élni? Régen szinte mindig jó kedvem volt. Most meg ha csak megpróbálok valami jót, akkor tuti jön két rossz helyzet és újra a padlón vagyok.

Mit tehetnék? Ti hogy csinálnátok?


2012. dec. 1. 17:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálam mindig oka van annak, ha rossz passzban vagyok. Ekkor fogom magam, és megoldom ezt az okot. Ami általában nem egyszerű... ilyen komolyabb okok voltak pl. egy rossz munkahely, párkapcsolati problémák, konfliktus valakivel, stb. Én ha rossz passzba kerülök, az mindig olyan dolgok miatt van, amelyek huzamosabb ideig fennállnak és nehezen orvosolhatóak. De nincs más megoldás, ha pl. a rossz munkahely miatt voltam rossz passzban, egy idő után annyira elegem lett a rossz passzból, hogy munkahelyet váltottam... stb.

Meg kell keresni az okot és megoldani.

2012. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
egy csavart tenyeressel
2012. dec. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nálam az a rossz passz, hogy csóró g.ci vagyok, és csak abban reménykedem, hogy nyerek egy kis pénzt tippmixen, de nem, mindig elmegy 1 meccsen ha 10 meccsre rakok , ha 3ra , akkor is , ha 80ezer a várható nyeremény ha 3ezer. ezek arra a napra kiütnek . ha hétvége van jól bebaszok, ha meg hétközben , akkor egy komolyat edzek.
2012. dec. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!