Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Normális ha utálok egyedül lenni?

Normális ha utálok egyedül lenni?

Figyelt kérdés
Két barátnőmmel lakom és ha délután dolgozom vagy ha hazautaznak inkább alszom 11ig vagy délig hogy ne kelljen egyedül lennem. Nem tudok mit kezdeni magammal. Olvani meg netezni is akkor szertek ha van valaki itthon. Sok testvéem van de messze laknak. Tanácsokat, véleményeket várok.21l
2012. dec. 2. 12:33
 1/3 anonim válasza:
Szerintem normális.Én is utálok egyedül lenni.
2012. dec. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
végül is normális, de egy idő után a barátaid idegeire fogsz menni, ha mindig a nyakukon lógsz. ha csak a fizikai egyedüllétet utálod, akkor menj be a városba, központi helyre sétálgatni, nézelődj a boltokban, galériákban, ezek ingyen vannak. így is lesz körülötted ember és el is foglalod magad, de nem fogsz mindig másokon "lógni".
2012. dec. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat.azt gondolom a fizikai egyedüllét rosszabb nekem.munkahelyenis zét szeretek lenni mert sokan vagyunk...10 férfival dolgozom
2012. dec. 2. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!