Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire ciki egyedül mászkáln...

Mennyire ciki egyedül mászkálni szombat este azért, mert a többiek egyáltalán nem akarnak kimozdulni*, de neked mehetnéked van?

Figyelt kérdés

* Úgy értsd, hogy vagy jogosan, vagy valami bebeszélt, idióta indokkal.

Nem az első alkalom, hogy kamu dolgokkal leráznak, de igazából nem csak engem, hanem az összes ismerősüket, haverjukat, barátjukat.


Ezzel nem is lenne semmi gond, ha nem lenne már rendszeres, főleg hogy most itt a tél, egyre több okot tudnak felhozni, mi miatt nem jönnének/jönnek...

Unom, és nagyon elegem van már a képmutatásukból, de úgy emberi kapcsolatok szinten is, nem csak ebben a konkrét témában.


Ugye szombat esténként általában többen mennek, ketten, hárman, négyen... esetleg mégtöbben.

Na már most nekem ez nem volt probléma (ez volt az első, hogy lementem, mert mehetnének volt, pedig előző hétvégén még mással voltam kint), sőt ennek két oldala van:

Egyrészt örülök, mert nem kell megfelelni semminek és semminek, nincs jópofizás se nekem se másnak hozzám, nem kell más marhaságát hallgatni (általában), tehát ezek.

A másik része az, hogy társas, közösségi emberke vagyok, sőt általában én vagyok a feje a csoportoknak, adom a hangulatot és jókedvet az emberek alá, így kissé sz@r volt lent lenni egyedül... tehát eléggé kettős érzés.

Ehhez társul, hogy még nem volt ilyen, furcsa volt, de jó is egyben.

Nem gáz egy kicsit, hogy lementem egyedül bóklászni egy jó pár órára így éjszaka? Nem gáz, hogy ezt mondhatni "kellett", mert a többiek nem képesek a szemembe mondani hogy épp nincs kedvük, helyette idióta kifogásokkal jönnek?


Ja, egyébként jó volt, elvoltam, szépen fel van díszítve a belváros, nézegettem, fotóztam, ettem-ittam, hazafelé még idegen palival is beszéltem egyet, mert megszólított, aztán be nem állt a szája, szegény nem volt józan, de kicsit sem... :D

Tehát teljesen rendben volt a dolog, de valahogy nem érzem ezt így korrektnek.


Köszönöm a válaszaitokat előre is! :)



2012. dec. 2. 02:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Miért lenne baj? Most komolyan, guyan az ember társas lény, azért ez nem azt jelenti, hogy mindenhova falkában kell járni. Ráadásul mindenkinél van olyan ,hogyn em kívánja mások társaságát és nyilván ilyenkor "lerázza" az embereket. Amúgy ebből én azt szűrtem le, hogy nyilván kedvelnek téged, mert nem a fenébe küldtek el, hanem vagy megmondták, vagy valamilyen kis kifogást találtak, niylván azért, mert nem akartak elmenni, de megbántani se akartak.

Egyébként írtad, hogy te vagy a társaság lelke, a porondmester. Nem lehet, hogy egy kicsit hm... sok vagy nekik? Vagy úgy gondolod, csak pozitívat adsz és minden tökéletes? Vagy netán cask te reagáltad túl ezt az egészet? Esetleg megijedtél? Mert a kérdés alapján bármelyik lehet, akár több is.

Egy esetből pedig nehéz következtetést levonni, a lényeg az, hogy nem, nem gáz, lehet, hogy semmi sincs a dolog mögött és úgy van, ahogy mondták, vagy amximum egy kcsiit füllentettek és amúgy se akkroa horderejű a dolog És mivel végülis nem volt bajod az egyedülléttel, sőt szórakoztatott, akár máskor is kipróbálhatnád.

2012. dec. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Üdvözlet!


" Nem lehet, hogy egy kicsit hm... sok vagy nekik? Vagy úgy gondolod, csak pozitívat adsz és minden tökéletes? Vagy netán cask te reagáltad túl ezt az egészet? Esetleg megijedtél?"

Nem hinném, nem az a típus vagyok, aki játssza magát a többi előtt. :) - szerintem te olyannak képzelhettél ezzel, hogy sok lehetek nekik -

Egyszerűen csak ismerem magam és az embereket, szeretem a jó kedvet, a röhögést, nevetést, tehát ez közrejátszik a "közösség"szeretemben. Igazából nem hinném, hogy ez baj lehet.

Egoista nem vagyok, sőt optimista/pesszimista, szeretem normálisan, reálisan látni a dolgokat. Nem szokott elszaladni velem a ló, de a jó kedv mindig megjön, ez tény! :)

Tehát ez nem lehet baj. Igazából itt semmi gond nincs az ismerősökkel és hasonlókkal, tehát semmi megijedés vagy túlreagálás, egyszerűen csak nem tudom megítélni még a saját szememmel sem, hogy most ez "gáz" hogy így voltam kint este/éjszaka, vagy teljesen elfogadható, normális, semmi gázos dolog nincs benne, vagy hogy mondjam... mert ugye az emberek szeretik azokat lenézni, akik nem tartoznak a sorba. Na, hát így egyedül szerintem én nem tartoztam. :)


Ahogy írtam fent is, köszönöm a válaszod, adok is egy kezet!

2012. dec. 2. 03:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem az, én mindig egyedül megyek, mondjuk van néha, hogy ott vannak a volt osztálytársaim egy helyen és együtt iszogatunk, de én kb. mindig egyedül megyek mindenhova.
2012. dec. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!