Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért csak ebben az országban...

Miért csak ebben az országban tűrik meg a cigányokat?

Figyelt kérdés
Már egy csomó országból kipaterolták őket,csak tőlünk nem.Vandálkodnak,gusztustalanok,tegnap majdnem meg is támadtak engem,úgyhogy ez ihlette a kérdésemet.Már ezer lehetőséget kaptak a felzárkóztatásra,sehol nem voltak olyan toleránsak velük az emberek,mint itt,Magyarországon,mégis így viselkednek és ami a legrosszabb,hogy félni kell tőlük.Ha meg kiállok magamért,akkor meg jön az egész pereputty.Erre már nem is egy példa volt ezen a mocskos településen,ahol lakok.Itt nagyon elszemtelenedtek.Beismerem,hogy van egy-két normális cigány,de a digók nagy százaléka akkor is gusztustalan és veszélyes.

2012. dec. 5. 09:45
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Elegem van abból,hogy állandóan félni kell tőlük és hogy kommandózva kell járkálnom a településen miattuk.
2012. dec. 5. 11:15
 12/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ország vezetésében van a hiba.Mert akkor Románia , Szlovákia , Szerbia, Bulgária is hülye.

Ha csak nálunk, 1 országban lennének gondok velük akkor lehetne mondani hogy hülyén kezelik a gondot.

De a hiba a cigányokban van és persze őseinkben akik befogadták őket , ezzel óriási hibát és gyilkosságot követtek el az országukon.


Még a fejlett,nyugati Franciaország , Olaszország sem tud velük mit kezdeni.


Szerintem a megoldás az lenne hogy deportálják az rosszabbik fajta cigányt.Adózás után utána lehetne nézni hogy melyiket kell deportálni.

2012. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%

Már most érezhető a lopások (jellemzően: kábel, élelmiszer, színesfém, egyéb értékek, mint ékszer, mobil stb.) számának növekedése, mert kevesebb lett a segély. Jön a tél, sorban fogják feltörni a hétvégi házakat, telkeket is és mindent eladnak. Sorban rabolják ki a védtelen időseket, mert 8-10-15 fős családoknak valamit enni kell.

Én mindenképp a szaporodás visszafogásában látnám a kezdő lépést, hiszen ha már annyira a jogokról beszélünk, annak a szerencsétlen, születendő cigánygyereknek nincs joga egy tisztességes élethez? De már kapásból a mélyszegénységbe, vagy intézetbe születik meg, tehát tőle minden esélyt elvettek. Itt nem arról van szó, hogy aki szegény, nem lehetne gyereke, hanem ha képtelen eltartani, tisztességesen felnevelni, akkor ne tehessen tönkre még másik 5-6 életet, akit világra hozna, aztán intézetben nő fel család nélkül.

2012. dec. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
79%

Sokan nem tudják, de pl. a finneknél is iszonyat sok cigány van, van is velük baj rendesen.


" Szerinted az uniónak mi az érdeke? Az, hogy még véletlenül se vándoroljanak el innen a cigányok más európai országokba, szóval a legjobb megoldás itt tartani őket. Hogy lehet itt tartani őket? Megadni mindent, segélyt, lakást, ingyen tanulást, étkezést stb. "


Ennyi erővel Németország meg Anglia az EU török-telepe, Fr.o. meg az EU négertelepe...


cSak összehasonlításként: Németországban élek. Minden török több tízezer eurós (több tíz millió forintos) mercivel, audival jár. Nem dolgoznak. Ordibálnak, undorítóan néznek ki, köpködnek, kötekednek, verekednek, lopnak, balhéznak, gyűlölik a németeket. Kárt tesznek a magántulajdonban. Még a nyelvet sem beszélik normálisan. Egyik ismerősöm szomszédja egy török család. 8-an élnek egy egy szobás lakásban , 4 gyerek felnőttek és gondolom nagyszülők vagy nagynénik/nagybácsik. A múltkor láttam őket beszállni a kocsiba: bazinagy drága autó az van, amibe persze nem fér el az összes gyerek, így benyomorítják őket és 1-2 a másik ölében fekszik. Ha elmennek vásárolni, hivatalba, megy az egész pereputty, mint a cigányoknál.


Na mindegy, ezt csak példaképp mondom, hogy IGEN, otthon szar a helyzet, de MÁSHOL IS! Itt nem cigány, hanem törökprobléma van. Teljesen ugyanaz. Putriban élnek, lopnak, balhésak, undorítóak és mindnek 8 gyereke van.

2012. dec. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja kifelejtettem: a bevándorló törökök szintén kapnak ingyen lakhatást, rezsi fizetve, laptop, internet is jár, a nyelvoktatás is ingyenes - míg pl. nekem európaiként majd' 300.000 ft a német nyelvtanfolyamom :)
2012. dec. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Csak azt nem értem miért nincsenek kiutasítva ezek a problémás kisebbségek.

Akár a közép-európai cigányok , akár a problémás törökök a németeknél vagy a civilizálatlan feketék a franciáknál.

Miért nem toloncolják ki?

Miféle egy beteg világ van itt?

2012. dec. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez a cél, hogy ne nemzetek legyenek, hanem egy nagy maszlag, vegyesen mindenki. Vajon a tengeren túlon miért hiszi azt minden második ember, hogy Európa egy ország?

Mert ezt akarják elérni, központi irányítás alatt legyen egész európa egy többségében kitenyésztett állatias, irányítható néppel, akikkel bármit meg lehet tenni.

2012. dec. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezért is jutottunk el odáig, hogy aki kiejti a száján a haza, vagy a magyar szót, az rasszistanácifasiszta.
2012. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

" Csak azt nem értem miért nincsenek kiutasítva ezek a problémás kisebbségek.

Akár a közép-európai cigányok , akár a problémás törökök a németeknél vagy a civilizálatlan feketék a franciáknál.

Miért nem toloncolják ki?

Miféle egy beteg világ van itt?"


Látod ezt én sem értem :( A politikusokon kívül (kivéve persze jobboldal) senki nem mondja az országban, hogy segítsünk nekik beilleszkedni, mert ha 50 év alatt nem ment, most sem fog. A probléma az, hogy nem akarnak beilleszkedni, és ezt szerintem elég nyilvánvalóan kifejezik a cigányok otthon, ahogy a törökök is a németeknél (minden héten van valami balhé, üvöltöznek az utcán, hogy mocskos németek, csak a pénzetek kell, mi jobbak vagyunk nálatok, túlnépesedjük a mocskos országotokat, stb., és ezt a tv-ben is mutatják sokszor. muszlim megmozdulások vannak, de persze a muszlim ELLENES megmozdulás az tilos!). ennek ellenére a politikusok 70%-a továbbra is az integrálásuk mellett van....


Amúgy a finnek csinálták jól :) Nemrégiben beszüntették a cigányprogramokat, mert közölték, hogy ha ennyi ideig nem sikerült integrálódni, az már nem az ő bajuk.

2012. dec. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom már ki írta hogy Romániába nem engedik be o"ket, de egy nagy baromságot írt, mert igenis beengedjük. Romániában, pontosabban Erdélyben egy kis városban élek, ahol mjnden 3. ember cigány, úgy félünk to"lük hogy halunk meg, fenyegeto"znek, verekednek, gyilkolásznak ÉS SEMMI KÖVETKEZMÉNYE NEM LESZ!!! Ismero"somet, (két faluval arébb lakik, s pár évvel ezelo"tt úgy meg verték hogy két hétig korházba volt, 3 honap kellet míg meggyógyultak a sebei, s a cigány bandával semmit sem csináltak. A rendo"rök behívták o"ket, kihallgatták s haza küldték.

Gyerekto"l, fento"tto"l s mindenkito"l kérik a pénzt.

S Romániának sok részén jártam, de minden tele van velük. Az már más dolog hogy vannak azok a cigányok, akik ilyen edényeket készítenek s lóval meg szekérrel árulják a fazakat vázát meg minden. Azokkal nincs is akkora bajom mert ha lopnak is de legalább megpróbálnak pénzt keresni valahogy.

2012. dec. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!