Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt egy remek baratnom, de...

Volt egy remek baratnom, de hetek ota nem beszelunk, a lent leirtak alapjan naiv dolog lenne ha en keresnem?

Figyelt kérdés
Az utobbi honapban tobbszor is csunyan atvert engem (o maskepp fogalmaz, nem tehet semmirol)...A varosban ahol egyetemistak vagyunk nekem van sajat lakasom, utobbi idoben siman napokig lakott nalam, termeszetesen nem kertem tole semmit cserebe, hiszen a baratnom. Gimiben voltunk osztalytarsak mindig jo viszonyunk volt, tobbszor voltunk pl ugyanabba a sracba "szerelmesek" de a baratsagunk mindig tobbet ert. mivel o videken lakik gyakran aludt bent a varosban nalam, es sokszor ebedelt nalam...gyakran anyagiakkal is segitettem, sot olyan is volt, hogy ertekes ruhakat adtam neki. most eppen 40000 Ft-ommal tartozik(felretett penzem volt...), mert segitettem neki kifizetni a tandijat, hogy elkezdhesse a masodevet...Ezeket a dolgokat nem szemrehanyaskent irtam le, csak, hogy lassatok, tenyleg megtettem mindent erte ahol tudtam segitettem. Volt egy kirandulas nemreg a Balatonra mentunk (volna), mikor megvettunk mindent, mivel biztos volt, hogy jonnek a parjaval, kiderult, hogy nem jonnek!!! (a parja meg csak a kirandulasrol nem is hallott!!!) ott voltam csomo penzzel minuszban hiszen rengeteg kajat vettem kozosbe...a csunya nem az volt a dologban, hogy nem jottek, hanem hogy atlatszo kifogasokat keresett, hogy miert nem, mikozben hulyere vett...mikor hazajottunk beszeltem vele, es mindent beismert, bocsanatot kert, es megbocsajtottam neki, mivel szeretm ot, azzal a feltetellel, hogy maskor oszinte lesz velem(ez volt az elso rossz huzasa nalam...) ekkor megkerdeztem, hogy mikor jon a varosba legkozelebb, hogy dumaljunk egyet, azt mondta mostanaban nem jon mert tul sok dolga van es faradt...erre fel masnap este egy ismerosomtol tudom meg, hogy a heverokkal kocsmaznak, csak nekem felejtett el szolni...masnap reggel koran is osszefutottunk, es ugy tett mintha eszre sem vett volna, ugy szoltam utana, de o nem ert ra, tovabb ment...ekkor irtam egy sms-t hogy megis milyen baja van, es hogy azt hiszem tobbre tartottam a baratsagunkat a kelletenel. azt mondta jobb ha egy darabig nem beszelunk (ennek mar 1 hete)...es folyton jatsza a boldog not, pedig latom rajta, hogy boldogtalan...keressem, vagy hagyjam a fenebe?
2009. aug. 19. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon úgy tűnik,h csak kihasznál, szerintem inkább hagyd...nem tudom miért jó ez nekik, engem is sokszor becsaptak már, van 1 barátnőm akivel hetente 1szer talizunk, közelebbi barátnő már nem is kell.
2009. aug. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
biztos ,hogy nagyon fájdalmas lehet neked egy barátnőt elveszteni de szerintem is csak kihasznál/T.a 40.000 ed mindenképp kérd vissza tőle és ne engedj be mindenkit a házadba:(
2009. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Sziasztok! koszi a valaszokat! mindenkit nem engedek be a hazamba, es o volt az egyik legjobb bnom, ez a szomoru az egeszben. hihetetlen mennyire jo baratnok voltunk, mindent megbeszeltunk, kolocsonosen alltunk egymas mellett...sajnos ez ugy latom a multe, igy nagyon ugy tunik, hogy kihasznalt, maskepp visszatekintve meg egyaltalan nem.

Alapjaraton, olyan vagyok akit tudok segitek:( sajnos igy gyakran kapok pofonokat:(

koszi a valaszokat, a 40000-et pedig visszakapom!

2009. aug. 19. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!