Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan ember, ha igen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan ember, ha igen ismertek-e, akire az a mondás nem igaz, hogy a külső megfog, belső megtart, hanem az hogy belső megfog és az tart meg?

Figyelt kérdés
2012. szept. 15. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát akárhogy is nézem először a külsejét fogom meglátni az illetőnek, még mielőtt beszélnék vele. Tehát az első benyomás mindenképpen külső tulajdonságokból jön: látvány, illat, hang (és nőknél az utóbbi kettő is nagyon fontos, erről a férfiak olyan sokszor elfeledkeznek).


Szóval a második eset az csak akkor lehetséges, ha valakivel régóta ismeritek már egymást, évek óta barátok vagytok, mielőtt összejöttök, egyébként ha csak megismerkedsz valakivel, akkor nem. Gondolj csak bele, hogy évekbe telik, míg valakit megismersz, még ha felszínesen nézzük, akkor is legalább hónapokba..

2012. szept. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szexuális vonzalmat a külső generál, és nem az hogy hűű milyen jó fej, vagy mennyire kedves.
2012. szept. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, ismerek, és még én is ilyen vagyok. Sosem értettem, miért olyan lehetetlen ez.
2012. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit eszik rajtam a párom, de igen van. Egyszerűen borzasztóan rossz az ízlése.
2012. szept. 15. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ismerek Valakit, aki tök nem az esetem külsőre, de iszom minden szavát, odavagyok a humoráért és a nincs velem iszonyúan hiányzik.
2015. aug. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!