Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Igaz a mondás, miszerint, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz a mondás, miszerint, ha sokat gondolsz valakire, az megérzi?

Figyelt kérdés
Nem is tudom... így beegondolva, már volt rá példa, hogy sokat gondoltam valakire, aztán hopp, kaptam tőle egy sms-t vagy épp rámírt msn-en. Veletek történt már hasonló? Ti hisztek benne?
2012. jún. 19. 20:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek! Szerelmes vagyok egy lányba,és igazából egyfolytába rá gondolok. Aztán egyszer felhívtam,és ő mondta,h éppen rám gondolt.:))
2012. jún. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
73%
Néha elő fordul az ilyen de nem hiszek benne különössen szerintem a véletlen egybeesés müve az egész ha mindig megérezné a másik fél hogy rá gondolunk szerintem tuti kiakadna másrészt állandóan csörögne a telefonom :d
2012. jún. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
10%
Igen, és az is igaz, hogy 2000-ben világvége volt és hogy tegnap felrobbant a hold.
2012. jún. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mivel mindketten sokat gondoltok egymásra, ezért elkerülhetetlen, hogy néha pont akkor hívjon fel, amikor te akarod őt hívni, pont akkor ír sms-t, amikor rá gondolsz, stb. Egyszerű matematika. :)
2012. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem meg Jedi erőd van.
2012. jún. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
sztem nem
2012. jún. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Ugyan már dehogy is, max a nagyon romantikus lelkű emberek hisznek el ilyen badarságot. Ez fizikai képtelenség, hogy telepatikusan belemássz a fejébe...
2012. jún. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
hülyeség!
2012. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem hinnem. De ha egy agykontrollost kérdezel, az tuti rávágja hogy igen :)) De ha kimutatod, akkor egész biztosan megérzi. S te is nyugodt leszel, hogy nem csak gondolatban próbáltad.
2012. jún. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!