Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt olyan osztálytársad...

Volt olyan osztálytársad akiből olyan ember lett amire soha sem számítottatok volna/számítottál volna?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Esperes

(Református egyháznál állítólag ez már egy magas rang)

2012. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen, én. mindenki meg volt róla győződve, hogy szép karrierem lesz, mert mindig kitűnő tanuló voltam. ehhez képest egy nulla lettem, egy senki, putri melóhelyek követik egymást, és még ki is rúgtak.
2012. dec. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen. Egyik volt oszt.társunk nyomozótiszt lett a rendőrségnél, egy lány pedig ezoterikus nagykutya :)
2012. dec. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nekem nincs, mindenki jól boldogul, ezt látom a facebook oldalukon.


#2: Olyan nincs, hogy senki. Valaki vagy. Biztosan van családod, mamád, papád, esetleg testvéreid, párod, akik szeretnek. Ez számít! Ebben az anyagias, kivagyi világban a legtöbb ember nem így gondolná (amit bizonyít majd a lepontozásom is). Nincs nagyobb kincs a szeretetnél. Én például most (lekopogom) jó helyzetben vagyok, egy jó lakásban lakok, van egy egész jó autóm, jó munkám, nincs tartozásom, mégis nagyon szegénynek érzem magam, mert itt ülök egyedül, nincs még egy párom sem, aki szeretne és akit szerethetnék, pedig nem vagyok rossz ember.

2012. dec. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Akin melepődtem, az az érettségi idején még szűz volt, most anyuka!5 éve érettségiztem.
2012. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!