Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha alkoholt fogyasztok miért...

Ha alkoholt fogyasztok miért esik jobban egy szál cigi? Van, hogy 3-4napig rá se gyújtok, mert nem kívánom, de ha elmegyek egy buliba és megiszok egy pár sört vagy akármit, kívánom a cigit és jól is esik.

Figyelt kérdés
Másnak is így van ez? És ha igen, mitől? Vagy inkább miért?
2009. aug. 21. 00:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ellazulsz:D
2009. aug. 21. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nálam is így van, és szokd is meg h ez így is marad!

Én már leszoktam a cigiről, és buliban, ital mellett sem gyújtok rá, de nagy akaraterő kell hozzá, kívánom én is a mai napig, 1-2 sör után meg főleg...

Aki egyszer rászokott a cigire, az leszokni nem tud...csak tünetmentes lesz max....de mindig kívánni fogja

2009. aug. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
alkohol kitágitja (ellazitja) az ereket, a cigaretta meg összeszűkíti. nekem ezt mondták ezért jobb a 2 :) és nekem is igy van piával cigi, amugy nem is dohányzom. nayo ha kínálnak elfogadom :D
2009. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!