Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Sztetek gáz ha majdnem minden...

Sztetek gáz ha majdnem minden reggel megiszok egy felest?

Figyelt kérdés
.....de mást nem nagyon, csak alkalmanként, és csak reggel 1-et.......nem leszek így előbb-utóbb alkoholista ? xD
2011. jún. 6. 00:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Minden alkoholista csak egy pohárkával kezdte..
2011. jún. 6. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 napietus ***** válasza:
100%
ha minden napot így kezdesz, akkor már az vagy.
2011. jún. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez tök rendben van és egészséges, jót tesz az emésztésnek, könnyebben indul a reggel
2011. jún. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem minden reggel szoktam, de gyakran.....ha viszont nem úgy alakul, akkor nem mondhatnám, h hiányozna ;)
2011. jún. 6. 00:32
 5/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Csak ne nagyon legyen több. Ne iszogass napközben pl. Anyámék meg minden este isznak meg egy felest, vagy egy pohár vörösbort évek óta, aztán mégsem alkoholisták.
2011. jún. 6. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Inkább egy kevés vörösbort igyál meg helyette reggel, az még jót is tesz.
2011. jún. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Jó lehet így dolgozni(/suliba) menni. Remélem nem agysebész vagy.
2011. jún. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Jah nem, erdőn dolgozom, fakitermelés, de nem szoktam ettől berúgni, vagy ilyesmi.......jah napközben nem szoktam inni(alkoholtart. italt) csak reggel amikor találkozó a kocsmában, mert onnan megyünk ki dolgozni az erdőre ;)
2011. jún. 6. 01:36
 9/18 A kérdező kommentje:
Tehát nem érzem úgy meg nagyon, hogy fönnállna annak a veszélye, h napközben levágom a lábam stillel, vagy ilyesmi :D:D
2011. jún. 6. 01:40
 10/18 anonim ***** válasza:

A legalább II. stádiumú alkoholisták kezdik a napot egy felessel.


Persze ha többet nem iszol nap közben, akkor nyilván nem vagy alkoholista. De ha minden nap iszol, akár egy keveset is, az már gyanús. Ki tudnád hagyni? Ha mégsem hagyod ki, akkor honnan tudod, hogy ki tudnád, ugye.

2011. jún. 6. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!